Hobarey...

'Güncel Bilgiler' forumunda Jeeny tarafından 27 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Abilerim ablalarım kardeşçeyizlerim sevgili forumdaş kasabası sakinleri dudu yüzlü mor fistanlı ulu bilge yüce insanlar.
    4 yıl üst üste şampiyon olduk laylalr..... pardon :f30:
    Neyse sadetle aramdaki mesafeyi kısaltıyorum hemen.
    Eskisi kadar forumdas içerisinde çok sık paylaşım yapamasamda yine burdayım sizlerle birlikteyim.
    4 yılıda geride bıraktık bi çok değişiklikler oldu tabiki kocaman bi aile olduk eskiden müstakil bir evde otururken king eve ekmek parası getirmek için inşaatta çalışırdı heyy gidi günler tey tey Ezlem 1 sene tek pabucla gezdi Yaren bize mercimek çorbası diye gıda boyalı su içirdi Disco desen pazarda kemalpaşa tatlısı satardı Hazanıda okutamadık c yi be e yi f diye biliyo :f30: sırf biz ilerde King residance'de keyif yapalım diye :)
    Buraya girdiğimde tüm dertlerimi unutuyorum yada burda paylaşıp rahatlıyorum zaten problemlerimi pek belli eden biri değilim amacım sadece sizlerle iyi vakit geçirmek güldürebilmek yapabiliyosam tabi ne mutlu guduu bana.
    Ben ağlayarak söndürdüm yeni yasımın mumlarını bi başkası üfleyerek girdi yeni yaşına belki.
    Forumdaş gibi aile olabilmek her baba yiğidin harcı değildir.
    Forumdas hayal çekmektir hayal başı çeken King'ede bizi bir araya getirdiği için yine çok teşekkür ediyorum hepinizi bengü eşliğinde kocaman kocaman öpüyorum ellaam :f196:

YAREN bunu beğendi.

2. Cevap: Hobarey...

Jeeny süpersin hea bir şeyi anlatmak için kullandığın tamlamalara bayılıyorum.:f30: Ben teşekkür ediyorum bizi bu kadar güldürdüğün için:f40: ellaaaaaaamm :f30:

3. Cevap: Hobarey...

:):):)

Jeeny okurken gülemkten kendimi alamdım. İyiki varsın.
    Allah da seni güldürsün

4. Cevap: Hobarey...

Çok yaşa emi Jeeny..En çok Hazanıma güldüm:f30:
    Okutamadık ama şimdi kursa gönderiyoruz:f196:

5. Cevap: Hobarey...

Benim biricik güzel kardeşim yine ettinmi edecegini pabucumun tekini dama atalı 1 sene oldumu yahu artık bir zahmet çıkta indir.:)Hatırlıyormusun yarenimin mercimek çorbasını camdan çaktırmadan dökerdikte bitkilere pek yarardı camın önü ormana dönmüştü..Discoyu zabıtların kovaladığı günler dün gibi.birlikte asker yemeğini bile yedik bee.:f30:

Çok güldürdün beni jeeny iyiki tanıdım seni ne kadar sevildiğini bilemezsin delimm sen hep gül emiiii..::f91: