Hızlı makyaj tüyoları

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 17 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

 1. Hızlı makyaj yapma tüyoları  Çalışan bir iş kadını, vakti olmayan bir anne ya da bir öğrenciyseniz makyaj hızlı hayatınızı aksatıyor zaman kaybı yaşatıyorsa sizinle paylaşacağımız bu küçük tüyolar oldukça işinize yarıyacaktır..

  Makyaj ile daha güzel görünümlü bir bayan olabilmeniz mümkündür. Makyajın bayanlar açısından bir çok yararı vardır. Örneğin yüzlerinin istemedikleri bir yerlerinde var olan beni fondoten ile kapatabilirler. Ayrıca bazı bayanlar gösterişlerine dikkat ederler.

  Ruj yerine renksiz parlatıcıları kullanırsanız zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Taşırarak sürme kaygınız olmaz, rujun aksine sürekli tazelemeniz de gerekmez. Üstelik canlı ve genç bir görünüm elde etmiş olursunuz

  Dudakları daha belirgin yapabilmek oldukça mümkündür. Gözler çekilen sürmelerde gözleri daha çok önplanda tutmaktadır. Makyajın bir diğer özelliği ise bayanları şekilden şekilde geçirmesidir. Örneğin ağır tonda makyaj yaparsanız daha asil bir görünümde olur.


  [​IMG]
   
 2. Cevap: Hızlı makyaj tüyoları

  Çok güzel bilgiler ve pratik...Ellerine sağlık...
   
Yükleniyor...
- Hızlı makyaj tüyoları Forum Tarih
Hızlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır? Kişisel Bakım 19 Eylül 2010
Hızlı Makyaj Önerileri Bunları biliyormusunuz 12 Haziran 2009
Hızlı makyaj yaparken dikkat edilmesi gerekenler Kişisel Bakım 9 Nisan 2009
Milyoner Eskiden tabakhaneye hızlıca yetiştirilmesi gereken malzeme hangisinin dışkısı olurdu? Sorun Cevaplayalım Salı 00:13