Hızlı Kaş Nasıl Uzatılır

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 1 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]  Bayanlar Yanlışlıkla alınan ve şekli bozulan kaşlarınızın yada seyrek olankaşlarınızın uzamasını beklemek ne kadar zor gelir bir kadına.Kaşlar saç gibi kolay uzamadığı için sizleri oldukça rahatsız edecektir bu durum.Peki Kaşlarınızın çabuk uzaması için ne yapabilirsiniz.

  Kaşları seyrek olan kadınların birçoğu kaşlarını kalem kullanarak kalın göstermeye çalışır.Doğal bitki yağları kullanılarak kaşlarınızın hem daha koyu hem de daha dolgun olmasını elde edebilirsiniz.Kaşlarınızı dolgunlaştırmak için gece yatmadan önce yapmanız gereken şey şu kaşlarınıza bir kulak çubuğu yardımıyla badem yağı sürün. 10 dakika kadar bekledikten sonra uyuyun.Badem yağı Sabaha kadar cildinize etki edecek içerdiği doğal maddeler sayesinde kaş köklerinizi besleyerek yeni kaş üretimini tetikleyecektir. Bu ilemi bir ay boyunca rahatlıkla yapabilirsiniz göreceksinizki bir ayın sonunda kaşlarınızın daha hızlı uzadığını göreceksiniz.
   
  Son düzenleme: 1 Şubat 2013
 2. Cevap: Hızlı Kaş Nasıl Uzatılır

  Bu faydalı ve hayat kurtarıcı bilgi için teşekkürler yasemin ellerine sağlık...
   
Yükleniyor...
- Hızlı Kaş Nasıl Forum Tarih
Hızlı Kaş Uzatma Yöntemleri Kişisel Bakım 29 Nisan 2014
kaşları daha hızlı uzatmanın yolları Sorun Cevaplayalım 23 Ağustos 2011
Hızlı Zeka testi çözersen paylaş Zaman Tüneli Pazartesi 22:40
Milyoner Eskiden tabakhaneye hızlıca yetiştirilmesi gereken malzeme hangisinin dışkısı olurdu? Sorun Cevaplayalım 18 Ekim 2016