Hızlı Eğitim 1 liraya eğitim

'Haberler' forumunda YAREN tarafından 1 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. 1 liraya eğitim fırsatı hızlı eğitim
    Kabiliyeti olduğu halde, farklı sebeplerden yada ekonomik yetersizliklerden dolayı eğitimine yatırım yapamayan kişileri süper bir fırsat bekliyor..

Hızlı Eğitim.. Küresel kriz nedeniyle maliyeti yüksek eğitimlere sahip olamayanlar için bir fırsat.
    Bilgisayar ve internet destekli olan bu alternatif eğitim, etkileşimli video, telekonferans gibi bir çok araçla sunuluyor.

Hızlı eğitim sistemiyle "vasıfsız" kimse kalmayacak!..Profesyonel yeterliliğe taşıyan 'Hızlı Eğitim' projesi, gençlere iş kapılarını da "hızlı" açıyor, herkesi "kalifiye eleman" haline getiriyor.

Bir "e-öğrenme" modeli olan "Hızlı eğitim"e katılıp öğrenim görenler sertifika da alıyor. Mesleki ihtiyaçlara göre öngörülmüş müfredatı kapsayan Hızlı Eğitim'in hitab ettiği kesim çok geniş yelpazede; bilgisayar programlarını bilmediği için işe giremeyen gençler, yeni beceriler kazanarak iş değiştirmek isteyen mutsuz çalışanlar, okula giden çocuklarına özenen ev kadınları bu sistemden faydalanıyor.

Bilişim teknolojileri eğitimlerinden, kalite sistemleri eğitimine, kişisel gelişime kadar çok sayıda ders seçeneği mevcut. "Prestijimi Arttırmak İstiyorum", "Medikal Pazarlama Nasıl Yapılır?" gibi ihtiyaca göre şekillenen programlar da dikkat çekiyor. 'Nasıl mutlu olabilirsiniz?" sorusuna yanıt arayan ve olumlu yaşamın psikolojisini kapsayan "kişisel gelişim" dersleri bile var! Dilerseniz olumlu düşünce teknikleri dersiyle kariyerinizi yeniden planlayabiliyorsunuz. Çayınızı içerek evde İngilizcenizi veya satış tekniklerinizi geliştirebiliyorsunuz. 60 dolayında eğitimi barındıran eğitim paketinde her eğitim 1 liraya geliyor.

Hızlı Eğitimi"in mimarı Bilişim Uzmanı İlkay Öztürk, "Kişisel gelişime ve mesleki eğitime önem veren, kalifiye hale gelmek isteyen herkesin ayağına 'okul' getirdik" diyor. Bilgisayar ve internet destekli bu alternatif eğitim modeli, etkileşimli video, telekonferans gibi bir çok araçla kişiye ulaşıyor ve işinde uzmanlaşmak isteyen herkes için önem taşıyor.
    kaynak