Hırsız 155'i arayıp yardım istedi!

'Haberler' forumunda Sibel tarafından 8 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Hırsız 155'i arayıp yardım istedi!

Hırsızlık yapmak için girdiği evde ev halkının kendisini farketmesi üzerine paniğe kapılan hırsız kendisini odaya kilitleyip, polisten yardım istedi.

Olay, 3 gün önce meydana geldi. 155 Polis İmdat'ı arayan bir kişi, hırsızlık yapmak için girdiği evde yakalandığını ve ev halkının kendisini dövmek istediğini söyleyerek yardım istedi. Sakarya Emniyet Müdürlüğü Haber Merkezi’ne telefon numarasının da ekrana düştüğü bu ilginç görüşme sonrasında Asayiş Şube ekipleri ihbar edilen eve yönlendirildi.

Eve gelen ekipler, Ö.B.'yi (19) evin odasında kapıyı üzerine kilitlemiş olarak buldu. Polislerin geldiğini anlayınca kapıyı açıp teslim olan Ö.B. Emniyet'e getirilerek sorgulandı. İfadesinde 16 yaşındaki arkadaşları A.Ş. ve M.A. ile birlikte eve girdiklerini söyleyen Ö.B., “Eve girdiğimde ev halkı beni fark etti. ‘Hırsız var’ diye bağırmaya başlayınca arkadaşlarım kaçtı. Ben de kaçmak istedim. Ancak olmadı. Bunun üzerine kendimi odaya kilitledim. Evdekiler kapıyı zorlayınca da polisi arayıp yardım istedim” dedi.

Ö.B'nin ifadesinde adını verdiği arkadaşları da yakalandı. 3 şüpheli, çıkartıldıkları nöbetçi mahkemede 7 ayrı hırsızlık suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

alemşah ve By RiZeLi bunu beğendi.

2. Cevap: Hırsız 155'i arayıp yardım istedi!

:f30::):f196::f40: +reppp

3. Cevap: Hırsız 155'i arayıp yardım istedi!

saol rizeli bundan sonra dünyadan ve gündemden haberlerle karsınızdaım :D

4. Cevap: Hırsız 155'i arayıp yardım istedi!

suya düşen yılana sarılır diye bir ata sözü vardır tam işte burada kullanılır:):):)

5. Cevap: Hırsız 155'i arayıp yardım istedi!

İlahi alemşah :):f30::f30:

6. Cevap: Hırsız 155'i arayıp yardım istedi!

Resmen ßi komeDi :)

7. Cevap: Hırsız 155'i arayıp yardım istedi!

Ben olsam kapıyı kırıp polis gelene kadar hırsızı pataklardım.
    Teşekkürler paylaşım için..

8. Cevap: Hırsız 155'i arayıp yardım istedi!

PaTaKLanmamaK için camDan biLe aTLayacaK bi Hırsıza benzio :f30:

9. Cevap: Hırsız 155'i arayıp yardım istedi!

hırsızlık yapmaktan korkmuyor ama dayak yemekten bayağı korkmuş :)

10. Cevap: Hırsız 155'i arayıp yardım istedi!

:f30: Allah akıl fikir versin