hikayenin sonu

'Güncel Bilgiler' forumunda şeker2 tarafından 15 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. kız la çocuk sarılırlar yılların hasretiyle.ikisininde gözleri iki çeşme.konuşmaya başlarlar sanki yeni tanışmış gibi.kız çocuğun ellerini sıkı sıkı tutar.oda ne verdiği yüzük yok parmağında kız irkilir nerde der nerde verdiğim yüzük çocuk mahcup inan der inan parmağımdaydı geminin merdivenlerinin korkuluğuna takılıp denize düştü yemin ederim .kızın gözlerindeki pırıltı söndü .hüzün çöktü gözlerine ağlamaya başladı.çocuk çaresiz inan bana ne olur yalan söylemiyorum .kız ağlayarak demekki aşkımız bir yalanmış diyerek kaçarcasına uzaklaştı çocuğun yanından. çocuk yıkıldı nasıl kanıtlıycam allahım onu hiç unutmadığımı.aradan birkaçgün geçer bir balık lokantasında karşılaşırlar .kız tabağında duran balığı temizlemeye çalışıyormuş . çocuk yanına oturmuş .lütfen dinle beni seni hiç unutmadım .inan yüzük denize düştü bunu sana nasıl kanıtlarım bilmiyorum .kız seni dinlemek istemiyorum görüyorsun yemek yemeğe çalışıyorum derken birden gözü balığın içinde parlayan şeye takıldı .budane dedi kendi kendine .sonra dikkatlice bakınca çocuğa verdiği yüzük olduğunu anladı gözlerinin içi parladı .tamam dedi çocuğa artık ispat etmene gerek yok bak yüzük burda .bu bir mucize dede ikiside .....kızla çocuk bir ömür boyu mutlu yaşadılar...

2. Hakikatende mucize yani emeğine sağlık şeker2:f40:

3. neyseki mutlu sonla bitti emeğine sağlık çok güzel bir hikayedi

4. :f118: çok güzel bi son gerçekten mucize olmuş

5. Gözlerindeki piriltiyi hic bir zaman kaybetmemeleri dilegiyle..

Cok güzel hikaye tesekürler seker.

6. güzelmiş...

7. ve mutlu son harikaydı şekercim :f40: