Hiç bitmeyen hikaye...

'Kısa Bilgiler' forumunda mideya tarafından 19 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

1. Bir varmış, bir yokmuş, küçük bi Zehracık varmış....

Zehracık sirin mi şirin, çok terbiyeli, parlak, ve gülünce etrafına adeta ışık saçan bir kızmış, büyüklerinin sözönden hiç çıkmazmış...

Çok güzel, guneşli bir bahar günü, Zehracık evden çıkmış ve yolda gordugu arkadaşı Hasan'a selam verdikten sonra, Annesine kır çiçekleri toplamak için kırların yolunu tutmuş...

Şimdi ne olsun istersiniz???
    hadi arkadaşlar siz hikayenizin devamini kendiniz yazin ben de sonda kendi hikayemin sonunu yazicam ;)

NOT:Kelimelerinizi ve cümlelerinizi Türkçe Yazım Kuralları'na uygun yazınız.

2. Cevap: Hich bitmeyen hikaye...

[DIKKAT]Cümle içerisindeki çoğu kelimeler rahatsız edici ve büyük çoğunluğu yanlış telaffuz edilmiş.Türkçemizi doğru kulanmaya dikkat edelim.[/DIKKAT]

3. Cevap: Hich bitmeyen hikaye...

İlahi Zeus bu hikaye hiç böyle devam eder mi :f30:

4. Cevap: Hich bitmeyen hikaye...

Zeus abi ettirir:):f30:

5. Cevap: Hiç bitmeyen hikaye...

1)Yanlışları düzelttim
    2)Konu yanlış yerde
    3)Sanırım zaten böyle bir konu/oyun vardı.

6. Cevap: Hiç bitmeyen hikaye...

Sanırım bu hikaye burada biter :f196:

7. Cevap: Hiç bitmeyen hikaye...

Bitmemeliydi...böyle bir son olmadı:f20:

8. Cevap: Hiç bitmeyen hikaye...

hikayemin boyle bi yon alacagi aklma bile gelmezdi :)))
    sevgili uyemize saygim chok ama onun tarafindan eklenmis bi konu oldugunu blmiyodum bu ilk daha sonra bence boyle rengide edici uyarilar bence gereksiz uyari olundu anladik ;)yazimdaki hatalarin olmasi normal ben eyitimimi engilizce aldim o yuzden alishmam zaman aliyo:)0

9. Cevap: Hiç bitmeyen hikaye...

Biz rencide etmedik Mediya ama şimdi yazdıklarını okuyunca insanın aklına şu geliyor yurtdışında eğitim alanların hepsi senin yazdığın gibi mi yazıyor?
    Bu yurtdışında eğitim görmüş bir kişinin Türkçesinden çok, nette eğitim almış bir kişinin Türkçesine benziyor.

10. Cevap: Hiç bitmeyen hikaye...

yazdillariniza bakilirsa bence nettde zaman gechiren ki bence Turkcesi daha guzel olmali benimkinden zaman gecirmemis oldugum ichin ya da soyle soyleyim turkce yazmadigim ichin bu boyle

11. Cevap: Hiç bitmeyen hikaye...

[DIKKAT]Dikkat Ediniz Lütfen Karşınızda Admin Var Düzgün Bir Sohbet Kurun.[/DIKKAT]

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.