Hesaplı ve Şık Giyinmek Mümkün

'Moda Rehberi' forumunda zamaneanne tarafından 28 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. Hesaplı ve Güzel Giyinmek Mümkün

  [​IMG]

  Kadınlar ve erkekler için herşeyden önemlisi şık görünmektir. Bazı küçük ipuçlarıyla hem şık hem de hesaplı giyinmeniz mümkün...

  Herşeyden önce alışveriş yaparken; giyim başı maliyete bakın ve şunu düşünün: B u parçaya bu parayı veriyorum, ben bunu kaç kez giyerim? Neyle giyerim? Kaç sezon kullanabilirim?


  Öte yandan yatırım parçaları dediğimiz takım, etek ceket gibi kıyafetler, ayakkabılar seri sonu mağazalarında her daim daha uygun bütçelerle bulunabilir. Bu tip mağazalar artık şehrin içine kadar indi alışveriş merkezleri sayesinde. Klasik bir siyah pantolon, lacivert etek, blazer ceket arıyorsanız, bu noktalar doğru seçenekler olur.

  Profesyonel şıklık uygunluk gerektirir. Vermek istediğiniz mesaja, sektöre, işinize, mevsime hem de birbiriyle uygunluk ve uyum önemlidir. Üzerinizdekilerin bütünü uyum içinde olmalıdır.
    2. Cevap: Hesaplı ve Şık Giyinmek Mümkün

  Bende hesaplı alışverişten yanayım bütçenize uygun alışveriş yaparak gayet şık görünebilirsiniz.

  Artık Şık ama ucuz gayet güzel kıyafetler satan bir sürü mağaza var en basiti alışveriş merkezlerinde bile yeterince şık ve fiyat bakımından uygun kıyafet bulma imkanımız var.
    3. eger ben bir elbiseyi beyendiysem hoslandiysam onun fiyatina falan bakmam direk alirim