Her Pc Ye Lazım Ekran Temizleyicisi. Dünyayla Aynı Anda Türkiyede. Hemde ücretsiz..

'Resimli Konular' forumunda dila_ tarafından 31 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. dila_

dila_ Yasaklı

Dağınık bir ekranınız mı var ya da çok karışık ; bu ekran temizleyici ile hepsinden kurtulun...

[FLASH]http://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf[/FLASH]

2. Cevap: Her Pc Ye Lazım Ekran Temizleyicisi. Dünyayla Aynı Anda Türkiyede. Hemde ücret

Ben kendim temizlerim Dila gerek yok zannumca:))))))))))

3. Cevap: Her Pc Ye Lazım Ekran Temizleyicisi. Dünyayla Aynı Anda Türkiyede. Hemde ücret

Tenk yüü Dila!!! Çok şeker gözlere bak :) Abbas 'ımı hatırladım yaaaa :(:f106::f9:

4. dila_

dila_ Yasaklı

Cevap: Her Pc Ye Lazım Ekran Temizleyicisi. Dünyayla Aynı Anda Türkiyede. Hemde ücret

abbas derken? yok bu gelsin hepinizin monitörünün tadına baksın kanımca

5. Cevap: Her Pc Ye Lazım Ekran Temizleyicisi. Dünyayla Aynı Anda Türkiyede. Hemde ücret

Abbas derken sanırım Anniccha da kendi ekran temizleyicisini anımsadı :)

6. Cevap: Her Pc Ye Lazım Ekran Temizleyicisi. Dünyayla Aynı Anda Türkiyede. Hemde ücret

Bedava ancak bu kadar olur..ne varsa silip süpürdü:))Sağolasın Dila:f196:

7. Cevap: Her Pc Ye Lazım Ekran Temizleyicisi. Dünyayla Aynı Anda Türkiyede. Hemde ücret

Abbas pekingese cinsi köpeğimizdi :(

8. Cevap: Her Pc Ye Lazım Ekran Temizleyicisi. Dünyayla Aynı Anda Türkiyede. Hemde ücret

süper bir teknic bende siraya gireyim benim pcde biraz kirlenmişde:f30:

9. dila_

dila_ Yasaklı

Cevap: Her Pc Ye Lazım Ekran Temizleyicisi. Dünyayla Aynı Anda Türkiyede. Hemde ücret

kusura bakmayın paralı 1 tl ama sizin için kıyak 50 kr

10. Cevap: Her Pc Ye Lazım Ekran Temizleyicisi. Dünyayla Aynı Anda Türkiyede. Hemde ücret

ıyyyyk hiç sevmedim ben bunu :f20:

11. Cevap: Her Pc Ye Lazım Ekran Temizleyicisi. Dünyayla Aynı Anda Türkiyede. Hemde ücret

Benimki gayet temiz :f40: en azından bu saatte öyle görünüyor.Yarın bir de gündüz gözüyle bakarım :)

12. Cevap: Her Pc Ye Lazım Ekran Temizleyicisi. Dünyayla Aynı Anda Türkiyede. Hemde ücret

emegine saglık

13. Dx.

Dx.

Süper süper :)