help sos imdat

'Teknik Yardım' forumunda şeker2 tarafından 4 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. arkadaşlar sizden bir ricam olacak :( birincisi yazımı değiştiremiyorum ikincisi sizin gibi ilginç konular buluyorum sizinle paylaşmak istiyorum ama yapamıyorum lütfen bana yardımcı olun yoksa :f196::f107::f75::f65::f76::f1: bunlar olacak demedi demeyin ama açıklamanız ayrıntılı olsun lütfen :) şimdiden teşekkürler:f40: :f63:

2. şeker bizlerde senin paylaşımlarını okumak isteriz.

konu açmak için BURADAN anlatımlara bakabilirsin.

Yazı renkleri için Mesajının üzerini mausenin sağ tusu ile koyulaştır ve üstte yazıtürü şıkkından yazının türünü,büyüklük yazan yerden büyüklüğünü ve A yazılı yerden rengini seçebilirsin

Ya da

BURADAN ayarlama yapabilirsin

3. yazımı değiştirdim ama nasıl resim ekliycem onu anlamadım canım :(

4. üzme kendini şeker. Onuda ayağına getirirz.

Resim eklemek için resimli anlatım BURADAN

bende pek hazırcı oldum. Ezlemim iyiki hazırlamış bu topicleri :f196:

5. nikah şekerleri

arkadaşlar bu ilk denemem inşallah olmuştur

6. help sos imdat duyunca bende içeri daldım hemen noluyor diye... Aman şeker ya üzüldüğün şeye bak boşver istediğin gibi takıl boşver.. font mont renk menk hikaye..:f40:

7. şeker üzme kendini hepsi zamanla olur :f40:

8. canım teşekkürler tüm paylaşımlarımıza cevap ve yorumlarınla katılıyorsun bende senin konularını takip etmeye çalışıyorum bana pek birşey kalmamış Wishim gereken açıklamaları yapmış faydasını göreceksin :f40:

birde dilersen forumdas.net msn si talebinde bulunursan sana msn den daha yararlı oluruz :f63:

http://www.forumdas.net/forum-duyurulari/forumdas-msn-9056/ Tıklayın