Helikoptere ulaşıldı

'Haberler' forumunda HazaN tarafından 27 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. İki gün önce düşen ve içinde BBP başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nunda bulunduğu helikopterin enkazına az önce ulaşıldı.
    Enkaza ulaşan korucularla yapılan canlı telefon görüşmesinde enkazda 3 tane cesedin bulunduğu ve bunların içinde Yazıcıoğlunun olmadığı öğrenildi. Halen 3 kişinin kayıp olduğunuda söyleyen korucu ölenler arasında İHA muhabirininde olduğunu açıkladı...

2. Cevap: Helikoptere ulaşıldı

güzel bir haber.. inşallah hayırlı haberdir..tşkler hazan

3. Cevap: Helikoptere ulaşıldı

Ölü sayısı 5 oldu malesef
    ölenlerin yüzlerinde 2 parmak kalınlığında buz olduğu görgü tanıklarının ifadesinde belirtiliyor ve helikopter malesef paramparça olmuş
    Muhsin Yazıcıoğlu halen kayıp!!!

4. Cevap: Helikoptere ulaşıldı

malesef:f9::f9::f9::f9::f9:
    allah rahmet eylesin

5. Cevap: Helikoptere ulaşıldı

Döngel Köyü Muhtarı Yılmaz Tilki, helikopterin yanından bildiriyor..
    Köy muhtarı Yılmaz Tilki şu anda helikopterin yanında. 4 ceset olduğunu söyledi:(

“Sabah saatlerinde 17 kişilik ekibimle birlikte aramaya çıktık. Şimdi helikopterin yanındayız. 4 ceseti görüyorum. Diğerlerini göremiyorum. Özür dilerim şu anda konuşacak durumda değilim.. Türkiye böyle bir insanı kaybettiği için çok üzgünüm… Kesin bir şey de söylemeyeyim. Yüz bölgeleri görünmüyor. Bunun görülmemesi münkün değil. Bu insanlar nerde nasıl aranmış. Dümdüz yer… Biz de zor durumdayız. Donma tehlikesi geçiriyoruz.”

6. Cevap: Helikoptere ulaşıldı

Çok üzücü bir haber. Ne söyleyeceğimi bilemiyorum.:(Hepsine Allah Rahmet Eylesin.Mekanları cennet olur inşallah.:)