Hazal şenel hayatı, biyografisi

'Resimli Konular' forumunda HazaN tarafından 20 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Hazal Şenel : 1 Ekim 1990'da Gaziantep'te doğan Hazal Kaya ilkokulu Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu'nda, liseyi İstanbul İtalyan Lisesi'nde okumuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne Ve Gösteri Sanatları Yönetimi, Performans bölümüne 2009 yılında girmiştir 2006 yılında Acemi Cadı dizisinde 46. bölümde konuk oyuncu olarak yer almıştır. 2007 yılında ilk kez Genco adlı bir televizyon dizisinde başrol oynadı. Halit Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde Nihal'i canlandırmıştır.

14 Ocak 2011 Show TV'de başladığı Adını Feriha Koydum adlı diziyle ekranlara geri döndü. Adını Feriha Koydum dizinin 2. sezon finalinde diziden ayrılan Hazal 2012-2013 sezonunda Son Yaz-Balkanlar 1912 ile ekrana döndü. Ancak dizi iyi reyting almadığı gerekçesiyle yayından kaldırıldı. Daha sonra A.Ş.K. adlı dizide Azra karakterini canlandırdı; Fakat dizi birkaç bölüm sonra final yaptı.

Hazal Şenel Resimleri

Hazal Şenel3. Hazal Şenel2. Hazal Şenel1. hazalsenel5. Hazal Şenel1. Hazal Şenel.

2. Çok tatlı bi kız ya.Çok hoşuma gidiyo benim.:D
    Paylaşım için teşekkürler..;)

3. selena dizisinden dolayı pek sevilen karakter değildi bence ama türk malı dizisinde herkesin göz bebeği oldu birden:)