Hazal Kaya'nın Bilinmeyen Sırrı

'Medya Bölümü' forumunda Yasemin tarafından 12 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Hazal Kaya'nın Bilinmeyen Sırları Neler

Genç ve güzel oyuncu Hazal Kaya'nın hayranlarına çok özel bir haber paylaşmak istiyorum Hazal Kaya yı seven sanatçı dostları bakın Hazal Kaya için neler söylemişler oldukça etkileyici sözler söylemişler genç oyuncu için.

Aklı, yetenekleri, neşesi, enerjisiyle sevenlerinin Küçük cüsseli dev dediği Hazal Kaya'yı en yakınları anlattı.

Songül Öden Görmeyince özlerim O benim yeşil gözlü devim. Akıllı, yetenekli, okuyan, üreten, çevresinde olup bitenlere karşı sorumluluk duygusu gelişmiş, esprili, göremeyince özlediğim bir kardeşimdir. Küçük cüsseli dev.

Beren Saat Özgürlüğünü seviyorum Konuşmalarımız, ‘N’aber annelik?’, ‘İyilik evladım’ diye başlar. Ben onun özgürlüğünü, duygu kâşifliğini, yeteneklerini bileyen dikliğini ve bir film üzerine iki gün benimle tartışan tutkusunu seviyorum.

Nur Aysan Dediğim dediktir Şehrin haylaz, asi, canlı ve şımarık kız çocuğu! Küçük olduğuna bakmayın, aslında kocaman bir beyin taşıyor. Dediğim dedik yanıyla bizi kızdırsa da, bu onu hayatla olan dansında onu en güçlü kılan yanı.

Kıvanç Tatlıtuğ Oyuncu zekasına hayranım Hazal'l gördüğüm zaman kız kardeşim aklıma geliyor. Aşk-ı Memnu'dan beri onunla kardeş ilişkimiz var. Kendisinin zekâsına, bu yaşındaki bilgi birikimine ve azmine hayranlık duyuyorum. Umarım bir projede daha birlikte oynarız.

Selçuk Yöntem Oyuncu Fıkır fıkırdır Hazal, enerjisiyle karşısındakini mutlu eder. Fıkır fıkırdır hareketli ve neşelidir. Her şeyi konuşup tartışabileceğiniz bir olgunluğa sahiptir, ancak en önemlisi vefalı oluşu... Hep arar sorar beni. Hatta birbirimize dizideki gibi Tatlım diye hitap ederiz.

Yıldız Çağrı Atiksoy Oyuncu Hazal Kaybedilmeyecek kadar özel bir insan Hazal'ı sözcüklere sıkıştırmak çok zor benim için. Hazal Herkesi kendi gibi bilen, hayatın hep güzel taraflarını gören, kötü olanda bile iyilik bulmaya çalışan biri.

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/hazal-kaya-93461.jpg]hazal-kaya-93461[/IMGALT]