Hayattan Vazgeçmek İstedinizmi Hiç

'Güncel Bilgiler' forumunda Belinay tarafından 31 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

1. Hayattan Vazgeçmek Kolaymı Sizce

Hayatınızdan Vazgeçebilirmisiniz

Siz Hiç hayatından bezdiniz mi,Hayatın anlamsız olduğunu düşünüp boş boş yaşadınız mı peki Tek amacınız sadece nefes almak ve mutlak sona doğru gitmek oldu mu hiç,Yaşarken ölü gibi hissettiniz mi kendinizi,Nasıl tekrar dirildiniz nasıl canlandınız yaşam enerjiniz nasıl geri geldi,Tek başınıza mı çabaladınız yoksa birileri mi yardım etti,Yoksa hiçbir çaba göstermeden birden kendinizemi geldiniz,Yoksa bir olaymı sarsarak kendinize gelmenizi sağladı bunu bilmek gerçekten çok zor olsa gerek ama biraz çaba ile her güçlüğü yenebilen bir insan olabilirsiniz :f40:

Çok zor değilmi böyle bir şeyi düşünmek çünkü kimse kimseye yardım etmiyor bence bu gibi durumlarda tek ve tek yardımcınız kendiniz ve sevdiklerinizi düşünmeniz olacakdır.Madem öyle ne yapmalı hemen kendinize gelmeli ve hayatınıza önce kendiniz için sonra sevdikleriniz için devam etmelisiniz.

Kara Kara ne yapıcam diye düşünmeyi hemen bırakmalısınız hayatın güzel yönlerini görmeye çalışmalısınız.Benim gibi kendi kendinizi motive edin ve her şeye rağmen hayat güzel yaşamaya değer diye düşünün..:f63:

Her Zaman gülümsemeniz temennisiyle herkese mutluluklar...

Forumdas.Net:Belinay

2. Cevap: Hayattan Vazgeçmek İstedinizmi Hiç

Bazen herkes böyle bir boşluğa düşer ama yinede Belinay'ın dediği gibi hayatın güzel yanlarını düşünüp mutlu olmak en güzeli.....