Hayatımın Şarkısı Dizisi

'Popüler Diziler' forumunda YAREN tarafından 23 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Hayatımın Şarkısı Dizisi Atv
    Hayatımın Şarkısı Tanıtım, Hayatımın Şarkısı Dizisi Oyuncuları

Atv kanalında yayınlanacak olan dizi Hayatımın Şarkısı daha önce Sessiz Şarkım diye bilinen dizi projesiydi.Dizi Eylül ayında yayınlanmak üzere “Hayatımın Şarkısı” olarak değiştirilmiştir.

Hayatımın Şarkısı Dizisinin başrollerini Bergüzar Korel ve Bülent İnal paylaşıyor.

Hayatımın Şarkısı Dizisinin kısaca konusu;

Bergüzar Korel bir pavyon şarkıcısı karakterini, Bülent İnal ise halde çalışan bir Kabzımalı canlandıracak. Konusu itibari ile sinemanın yüz akı filmlerinden Vesikalı Yarım filmini anımsatan dizinin eski Türk filmleri tadında olacağı konuşuluyor. Dizinin projesinden çok umutlu olduğunu söyleyen Bülent İnal ile Bergüzar Korel, ekranların yeni ideal çifti olmaya aday görünüyor.

Hayatımın Şarkısı Dizisinin çekimleri ağustos ayında başlayacak. Atv'de gösterime girecek olan dizinin izleyicilerle buluşması ise eylülde olacak. Fakat Bergüzar Korel dizideki rolüne şimdiden hazırlanmaya başladı. Levent Yüksel‘den şans dersleri alan güzel oyuncu, dizide türk sanat müziği şarkılarını seslendirecek ve Binbir Gecedeki Şehrazat karakterinden farklı bir rolde izleyicinin karşısına çıkacak.Dizinin çekimleri Bursa Mudanya’da yapılacak ve kostümler için şimdiden siparişlerin verildiği söyleniyor.

2. Cevap: Hayatımın Şarkısı Dizisi

Yeni sezonda hiçbir diziyi izlemeyi düşünmüyorum :f196: izlediğim bir dizi vardı o da beni senaryo gidişatı bakımından hüsrana uğrattı.Ben bile daha güzel yazardım :)