Hayaller gerçek olsa

'Resimli Konular' forumunda HazaN tarafından 13 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. King gözlerini kapatıp hayale daldığında aklına gelen ilk ve son şey forumu birgün dünya sıralamasında ilk 10 da görmek. Patron olmak kolay mı? Hayalleri bile forumdaş üzerine. Kendisine kocamannnn bir alkış :f118:

Yarenimiz forumun sultanı onun hayalleri huzura dair. Forumda konu taşımaktan, üye uyarmaktan, yanlışları düzeltmekten kendini unutmuş durumda. Huzur bulacağı bir yere gitmek istiyormuş "Huzurevine".... :f196:

Gündüz işte, akşam forumdaşta çalışmaktan kendini kaybeden Wish kafasını dinlemeyi ve uzun bir tatil yapmayı hayal ediyormuş. Emekli ikramiyesini alır almaz kendini mavi sulara bırakacakmış. Hayal işte birşey denmiyor ki :f132:

2. Cevap: Hayaller gerçek olsa

Benim canım arkadaşım Ezlem hayallerinde Metin2'nin en büyük ismi, en güçlü kahramanı olmayı büyütüyor. Şöyle kılıcının tersiyle bi dokunacak yer yerinden oynayacak. Edilee bile vız gelip tırıs gidecek, Ezlemin dizlerinin dibinde diz çöküp aman dileyecek. İşte bunları hayal ediyormuş çaktırmadan :f132:

Bu hayaller beni biraz rahatsız ediyor çünkü kıyısından köşesinden benide etkiliyor. Malum bizim aileye damat gelirse bu çocuk hayati tehlikemiz var demektir. Vampir bu sağı solu belli olur mu arkadaşlar. Bloomun hayallerini şu sıralar Edward süslüyor. Hadi Allahtan hayırlısı :f98:

Bizim kül kedisi Bluenun hayallerini ne süslüyor dersiniz? Temizlikten kendini alamayan, ne zaman bir plan yapmaya kalksak temizlik yapacağım diye kendini paralayan ve planlarımızı suya düşüren Bluenun tek hayali kocasının ev işlerinde ona yardım etmesiymiş. Duyda inanma o camı kırar temizleme zahmetinden kurtulur ama eline bez almazzzzzzz :f19:

Gelelim Disco'ya. Ben susup hayallerine sözü bırakmak isterdim ama olmaz ki. Bu hayaller üzerine konuşmadan durulmaz ki. Baksanıza şu hayallere arkadaşlar. Yenge görmesin Discooo birdaha hayal kuracak kafa bırakmaz valla sende. Öyle minicik bir çerçeveye sığdırdığın o iki güzel senin amerikada yaşayan kuzenlerin değil heralde :f73: Ayrıca forumu böyle bir kahvehaneye çevirmeyi hayal etme sonun olur :f196:

3. Cevap: Hayaller gerçek olsa

:f30::f30::f30::f30:
    önce güleyim sonra yazacağım:)

4. Cevap: Hayaller gerçek olsa

forumdasnetlider1.

Breavehearth filminde asıp kestiği figüranlar şikayetçi olunca ne yapacağını şaşıran Lider abimiz Hoolywood'u yalnızca hayallerinde görür olmuş. Ama azimli ve yine gişe rekorları kıracak bir filme imza atacakmış :f40:

forumdasnetpardus2.

Zavallı Pardus onun hayallerini ne süslüyor dersiniz. Çakmaktaş zamanından kalma bilgisayarını son model bir bilgisayar ile değiştirmek istiyormuş. Yenisi gelir gelmezde kağnı hızında çalışan yarım çekirdekli bilgisayarını açıkartırma ile satacakmış. Kolay mı Bambam internete girmiş o bilgisayar ile :f63:

forumdasnetokan3.

Okanımız Teysemmmm senin hayallerinin hangi birini yazcaktık ki buraya ama en büyük hayalini paylaşmak istedim. Bizim okanın en büyük hayali evlenip bir yuva kurmakmış ama öyle böyle değil, dünya güzeli bir kızla dillere destan bir düğün yapacakmış. Tabi tüm masrafları forumdaş ailesi karşılayacakmış. Sarı liraları hazırlayın arkadaşlar bu hayal gerçekleşirse yandığımızın resmidir ;)

forumdasnetzeus.

Aman Allahım bu da neeeeeee :f98: Bizim Zeus utangaç görüntüsünün ardında baya çapkın bir kişilik saklıyormuş. Hayallerini neler süslüyor bakar mısınız? :f19:

5. Cevap: Hayaller gerçek olsa

Ah aaaaaahhhh Hazan ... Hayallerimde 2-3 yazıyı ve resmi foruma 3-4 dakikada ekleyebileceğim günler gelecekmi acaba ? :D

6. Cevap: Hayaller gerçek olsa

:f30::f30::f30:
    Bu saate kadar korku içinde bu konuyu bekledim :f22:
    Çok şükür :) çok şükür :) atlattım
    Temizlik gibisi varmı arkadaşlar :)
    Külkedisi hee ;)

Yarın diğer arkadaşların hayallerine laf yetiştiririm :f196::f30:

7. Cevap: Hayaller gerçek olsa

Büşra güzelim bu ne böyleee :f19: Umarım sadece izleyici koltuğunda kalırsın. Bu fanatiklikle seni bir gün ringlerde görmeyelim :f30:

Ahhh ahhhh canım Nesijim benim. Yıllardır tek hayali var tüm forumdaş ekibini toplayıp pikniğe gitmek. Piknikte millet mangal yapar bizim forumun erkekleri oturur tavla oynar bizde bunu bildiğimiz için gitmiyoruz bu pikniğe ama Nesijcim vazgeçmiyor bu hayallerden birtürlü. :(

Ben bu hayale pek inanmadım ama neyseeeeee:f19: Sözüm ona sadece üniversite sınavında ne yapacağımı düşünmeye başlamışmışşşşşş. Mayoz-mitoz bölünme derken bölük pörçük olmuş hayallerini toparlamaya çalışıyormuş Sümbül

8. Cevap: Hayaller gerçek olsa

Ahh Hazanımm en son gideceğim yer huzurevidir kesin.:(Bırak hayalini kurmayı düşünmesi bile beni ürküttü:)Keşke beni bir dağevine yollasayadın ya da ne bileyim uzaya yolla yap bişeyler işte ama o dediğinden olmasın lütfen:f196:

9. Cevap: Hayaller gerçek olsa

Astsolistler sona kalırmış. Korkuyla Darkı eklemeyi unutmuşum arkadaşlar. Hatırlamasam daha iyiymiş ama naparsınız Patronun emmioğlu :f40: Darkla tanışmam kendisinin attığı bir konuya balıklama (sazan misali) atlayıp, attığım çığlıkla apartmanı ayağa kaldırdığım an başlamıştı. Huylu huyundan vazgeçer mi? Tabiki hayır. Dark hayallerinde bu korkunç adam gibi bizlerin ödünü teker teker patlatmayı hayal ediyormuş. Siz siz olun Darkın attığı konulara bakmadan iki defa düşünün
    Benden söylemesi :f19:

10. Cevap: Hayaller gerçek olsa

Ben bir emekli olayım siz görün o zaman kendimi mavi sulara atıyormuyum atmıyormuyum Hazan Hanım :f20:
    Ezlemmmm canımmm şu kılıcını iki dk. ödünç versene güzelim. Hayallerime laf atmayın alla allaaa :)

11. Cevap: Hayaller gerçek olsa

Tamam artık benim camlar kırıldığına göre :f40: temizlik derdim yok :)
    Önce Okan'ın düğününe gitcem ;)
    Sonra birkaç kitap alıp bir kavonoz da nescafe Yaren'in dağ evine gitmeyi planlıyorum.;)
    Ardından :f40: Wishimmmmmmmmmmmm seni o mavi sularda yanlız yüzdürmemmmmmmmmmmmm :f196::)

King de otursun çalışsınnnnnnn :):f132:

12. Cevap: Hayaller gerçek olsa

Ayy teşekkür etim HazaN Abla..Bu aileden biri olduğumu hatırlattığın için :))

Yakında belki görürsünüz beni ringlerde kim bilirr...:f196:
    Muhammetle yaptığımız bir kavgayı çekeriz meraklanmayınn :f196:

13. Cevap: Hayaller gerçek olsa

Edward'ımmmmmm askımmm ben onu çooook seviyorum o benim bi tanem bi bi bi bi :) :)

14. epistle

epistle Yasaklı

Cevap: Hayaller gerçek olsa

hahhaha çok güzel