Hayalinin Yorgunuyum...

'Karışık Şiirler' forumunda AsiGüL tarafından 26 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Hayalinin Yorgunuyum...

Ayrılığın ölüm benim için.Ecel gelmeden öyle zorki sensiz yaşamak.Sesini duyamamak gözündeki ateşten uzak kalmak.Sensiz savruluyorum kaptansız gemi gibi dehlizlerde.Fırtınalar kopuyor duracak gibi olan yüreğimde.
    Şimdi meçhullerdesin.Sensizliğin bu kadar acımasız olabileceğini bilemezdim.Sen yoksun ya sıra sıra bulutlar geçti yanlızlık bahçemin üzerinden.Kırmızı güller açıyor zaman zaman gül bahçemde.Fakat dillerinde bir haykırış var seni istiyorlar kendi lisanlarıyla.Bahçıvansız bahçe neye yararki...
    Unutamıyorum seni unutmak istedikçe hatırlıyorum.Hayalinin yorgunuyum.Hasretin bir mızrak gibi saplanıyor yüreğime.Haykırıyorum ama sesimi duyuramıyorum.Bir hasret tohumu düşerdin yüreğime .Nasılda filizlendi yokluğundan beri kökleri boğar kalbimi.Umutsuzluk kilidini kıranlardan olma diye bir satır okumuştum bir yazıda.Umutlarımla göçmüşsün sen.Elimde açmaya deneyebileceğim ne bir umut var kapısı nede bir kilit var artık.Hayatıma kattığın binbir güzel renkle kayboldun sen.Yaşamın gri tonlarında göbek adım karamsar oldu artık.Neydi gülmek neydi neydi mutluluk .Ben unuttum artık.
    Şimdi derin bir uçurumda arıyorum kalbini.Gözlerim gökyüzünde gözümde yaşlar dudağımda dualar kalbimde zehirleşen sevginle sadece hayalini bekliyorum.Yinede ümitliyim belkide bir gün güzelliklerini bile tahmin edemeyeceğimiz bir yerlerde buluşuruz diye...

ALINTI

2. Cevap: Hayalinin Yorgunuyum...

çok güzeldi teşekkürler asigül ayrıca yazılarına bayıldım zevfkle okuyorum :f40: