Hatırla sevgili-Atv

'Medya Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 7 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Yapım: atv
    Proje Tasarım: Tomris Giritlioğlu
    Oyuncular: Beren Saat, Cansel Elçin

Adnan Menderes'in hayatından ve dönemin siyasi ortamından kesitlerle başlayan, 68 kuşağı ve şimdide 70 yılların karmaşık türkiye gercegini anlatan yarı belgesel-drama tarzında bir dizi bunun yanısıra dizide bir çokta aşk hikayesi var..

Cuma akşamları 22:30 da ATV ekranlarında yayınlanan dizinin bir çok tiryakisi var hatta dizi için bir çok fan sitesi bile açıldı ve katılım çok fazla..

Dizi müzikleri ise satış listelerinde hep üst tepelerde..

Dizinin son bölümden bir alıntı:

"YAŞAR: Bos ver, yalnızlığın çaresi yok. Bak ne diyor şair "yalnızlık, sigara külü kadar yalnızlık ve toprağın rüyaya yılan gibi girişi" Bu Mona Roza'dan Sezai Karakoç'tan.. Sana vermiştim Tufan bu şiiri ezberlemeden seni bekleyen dişi kurdu ikna edemezsin. Ben bir zamanlar peri padişahının mavi gözlü güzel kızınaa bu şiiri okumuştum. Sonra belki bir başka Karakoc'tan, Abdurrahim Karakoc'tan yalnızlığı dinlemelisin. " öyle bir yalnızlık ki, bir mumun ardında bekleyen rüzgar ışıksız ruhumu sallar da durur." ... Neyse sen Cemil Meriç okumaya devam et. Doğru adamı bulmuşsun. İnsani önce çarpar sendeletir, tokatlar kendine getirir. Sonra böyle yapayalnız bırakır. Ne yapsam, ben de kitaplara mi sığınsam? Neyse, ben en iyisi gidip yatayım. Bir an önce uyuyayım. Uyusam iyi gelir, unuturum belki. ." Yaşar

2. Geçen gün bizim okulda çekimi yapılıyordu..:f106: Ama sadece Okan Yalabık'ı (Necdet) görebildimm..:f106: :f106:

Teşekkürler Ezlem Ablacımm..:f40:

3. tşkler EZLEM:f118: Konusu çok güzel bir dizi:f118:

4. ben ilk başlarda izliyordum bir kaç bölüm kaçırınca izliyemedim tekrarı var şu anda ama onuda izliyemiyorum beğenerek izliyordum aslında...
    paylaşım için teşekkürler ezlem :f9: :f9:

5. İzlemeye değer bi dizi sanki
    bi kaç bölümünü bende izledim
    emeğine sağlık ezlem
    teşekkürlerr

6. teşekkürler

7. teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrr

8. :f63:teşekkür ederim