Harry Styles Sözleri

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 4 Mart 2013 tarihinde açılan konu

1. Harry Styles Söylediği Sözler

One Drection grubunun yakışıklı üyelerindne olan Harry Styles'in söylediği genç hayranalrının çok ilgilendiği birbirinden ilginç sözlerini aşağıda bulabilirsiniz..

İnsαnlar sizi kıskαnır ve hαyαllerinize ulaşαmαyαcαğınızı söyleyerek korkutmαyα çαlışır.

-Birisini korumayı çok istiyorum ama aynı zaman da kendine bakabilen kızlardan hoşlanıyorum.

-Eğer bir kız arkadaşım olsaydı, onu ailem ile tanıştırıp hep beraber vakit geçirmek güzel olurdu.

-Güven gittiğinde, ilişki biter.

- Ben prens gibi bir sevgili olabilirim. Bunu çok istiyorum ayrıca romantiğimdir de.

-Gülümsemek herkese yakışır ama kızlar gülümsediği zaman çok çekici oluyorlar.

-Yaş farkı gerçekten önemli değil, yeter ki o kız beni kendisine aşık edebilsin.

-Bir kıza Şişman demeniz yalnızca birkaç saniye sürer.Ama o kız hiç birşey yemeyip ömür boyu aç kalmayı deneyebilir. Bu yüzden bunu demeden önce düşünün.

-Harry Styles

2. Cevap: Harry Styles Sözleri

tatlım sen haikasın <3 seni seveyiyorum

3. Cevap: Harry Styles Sözleri

Harrymin oncelikle sismanlikla bir sozu vardi ondan cok etkilendim en iyiside gercekten dusunmek harrystayles i cok seviyorum tam bir harry delisiyim SENİ ÇOK SEVİYORUM HARRY im <3 <3 <3

4. Cevap: Harry Styles Sözleri

askımmmmmm seni çokk ama çok seviyorum

5. harry seni çok seviyorum. okulda arkadaşlarım bana one direction delisi veya harry delisi diyorlar .

6. Aşkım ya seni çok seviyorum teylırdan ayrılmanda çooooook ii oldu =) =) =)

7. o sadece benim aşkım boşu boşuna aşkım demeyin yani hem yaş olarak hem boy olarak hem huy olarak hem de fizik olarak istediği gibiyim ben yani gidiyosunuz :) <3 <3 <3