Harry Styles Röportajları Türkçe

'Biyografi' forumunda Ceylan tarafından 12 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. Harry Styles Türkçe Röportajı

One direction grubu üyesi Harry Styles'ın türkçede yayınlanmış bir röportajı vardır. We Love Pop dergisinde yayınlanan röportaj şöyle:

Görüşmeci: “Sadece birkaç haftadır gördüğün bir kızın seni sevdiğini söylemesi seni heyecanlandırır mı?”

Harry: “Sanırım bu ona karşı ne hissettiğime bağlı. Pek emin değilim dürüst olmak gerekirse. Bence onun hislerine zarar vermeden daha kolay bir yol bulunmalı. Eğer garip bir şekilde “Seni seviyorum! Seni seviyorum!” derse bu beni sıkar. Ama ondan hoşlanıyorsam biraz yavaş olmasını isterim.”

Görüşmeci: “Annenin hoşlanmadığı biz kız ile çıktın mı hiç?”

Harry: “Annem bana hiçbir zaman bir öneride bulunmaz veya bir şey ima etmeye çalışmaz ama kalbinde her zaman bir ilgi var. Onun kız arkadaşımdan hoşlanmaması çok fazla etki etmez. Çünkü birinden hoşlanmışsanız… hoşlanmışsınızdır. Ama elbette ailemin kiminle olduğumu bilmesini isterim.”

Görüşmeci: “Annen ile çok yakınsınız. Bu kız arkadaşların için sorun olur mu?”

Harry: “Bunu benim için doğru olmayan bir insan için sorun olur bence. Annemle olmayı seviyorum. O çok iyi ve zorluk çıkarmaz.”

Görüşmeci: “Kız arkadaşının arkadaşlarının önünde sana takma adın ile hitap etmesine izin verir misin?”

Harry: “Bu ne olduğuna bağlı. Bu beni arkadaşlarım önünde utandırabilir. Benimle alay eden kızlardan hoşlanırım ama bana “snugglebug” gibi bir şey derse korkarım. Eğlenceli olmadığı sürece.”

Görüşmeci: “Kendinden büyük kadınlara karşı bir şeyin olduğunu biliyoruz, ama en fazla kaç?”

Harry: ‎"Kendinden küçük erkekler ile takılan kadınları seviyorum ama annemden yaşlı biriyle çıkmam. 43 yaşında. Caroline 32. Ama aynı gibi geliyorlar. Yaş sadece bir sayı.”

Görüşmeci: “Biz kız hiç senin tarzını değiştirmek istedi mi?”

Harry: “Hayır. Eğer bunun gibi bir şey derse “Bunun sana uyacağını düşünüyorum.” Kesinlikle denerim ama “Senin için dolabını yenilemem gerek.” derse buna katlanamam.”

Görüşmeci: “Senin kötü alışkanlıklarını gidermeye çalışsa?”

Harry: “Biraz kendini geliştirmek iyidir ama bu özelliğin ne olduğuna bağlı. Benimle ben olduğum için birlikte olmalı bence.”