Hangi Tene Hangi Saç Rengi Yakışır?

'Kişisel Bakım' forumunda Belinay tarafından 30 Ekim 2013 tarihinde açılan konu

 1. Saçlarını boyatmak isteyen bayanların büyük sıkıntılarından ve kararsız kaldıkları durumlardan biridir saç boyası rengini seçmek.Kimileri bu konuyla ilgili görüşlerine değer verip kuaförünün önerileri ön planda bulundururken kimileride bir türlü kimseye güvenemez ve arada kalır saçlarını ne renk boyatması gerektiği konusunda.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/hangi-sac-rengi-hangi-tene-gider-53077.jpg]hangi-sac-rengi-hangi-tene-gider-53077[/IMGALT]

  Özellikle uzman görüşlerindne yola çıkarak sizlere çok kısa bir kaç ipuçu vermek istiyorum bayanlar bu konuyla ilgili.

  Açık tenli bir bayansanız size çok açık renk tonlarının yakışmayacağını düşünmeniz gerekir özellikle çok açık renk boyalar kullanırsanız saçlarınızın ne kadar parladığı ne kadar güzel olduğu hiç mühim değildir yüzünüz soluk ve cansız duracaktır.Koyu tenli bayanlarda da bu böyledir kopkoyu bir ten saçlar oldukça açık bir renk bariz bir şekilde itici durur bu görüntü bu nedenle ne çok açık renkler seçeceksiniz nede çok koyu ten renginiz euygun olan en idaal rengi yani teninizin rengine yakın renkleri seçmelisiniz ki farklı bir görünüm oluşmasın.

  Kızıl saçlar özellikle açık tenli pembe ciltli bayanlara çok yakışır eğer açık bir ten renginiz varsa bakır kızılı koyu kızıl gibi renkler sizler için oldukça ideal olacaktır.

  Esmer tenli bayanlar için en ideal saç renkleri kahve tonları olacaktır özellikle çikolata kahve arasına balköpüğü gibi yada koyu çikolata yada açık karamelize kahveler esmer ten ile oldukça yakışan saç renkleridir.


   
Yükleniyor...
- Hangi Tene Hangi Forum Tarih
Kumral Tene Hangi Saç Rengi Gider Kişisel Bakım 2 Kasım 2011
müzik konusunda yetenekli birisi hangi mesleği seçmeli Sorun Cevaplayalım 26 Ekim 2011
matematik yeteneği olan biri hangi mesleği seçmelidir Sorun Cevaplayalım 26 Ekim 2011
Hangi Tene Hangi Renk Saç Boyası Yakışır Haberler 6 Ağustos 2011