Hangi Patron Hangi Jetle Uçuyor..

'Haberler' forumunda Romantiq tarafından 10 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. Büyükşehirlerde günden güne artan trafik çilesinin yanı sıra büyüme ve ihracatla birlikte artan iş yoğunluğu iş adamlarını milyon dolarlık jetlere yöneltiyor. İşte Türk iş adamlarının sahip olduğu milyon dolarlık jetler..
  Hangi patron hangi jetle uçuyor?


  Türkiye ekonomisinin büyümesi ile birlikte hava taşıtlarına olan ilgi arttı. iş dünyasının temsilcileri lüks araç yerine jet ve helikopteri tercih ederken vatandaşın gözdesi uçaklar oluyor. Yeni pazarlar bulmak için ayağını yerden kesmek isteyen patronlar tercihini jetten yana kullanıyor.

  Milyon dolar değerindeki jetler görünüşleriyle adeta birer uzay mekiği gibi dururken iç konforları ilede sarayda yaşıyor hissi yaratıyor. Türkiye'de de bir çok iş adamınında pistinde yer alan bu milyon dolarlık oyuncaklar konforlarından dolayı patronların ulaşımda vazgeçemediği araç oluyor.

  Türkiye'de en pahalı jet medya patronu olan Turgay Ciner'de yer alıyor. Ciner'in pistindeki Gulfstream G550 model jetin piyasa değeri ise 60 milyon dolar yani yaklaşık olarak 96 milyon Türk Lirası'na tekabül ediyor. Ciner'i 49 milyon dolarlık Gulfstream G450 model jet ile Ferit şahenk takip ederken, M.Emin Karamehmet ise Golabal 500 ile Türkiye'de ki en pahalı jetin sahibi olarak görünüyor. Listede yer alan diğer jet sahipleri ve jet modelleri ise şöyle:


  Oh Vallaha En iyisi Jetide Güzelmiş :D:)
   
Yükleniyor...
- Hangi Patron Hangi Forum Tarih
Patrona halil isyanı hangi padişah döneminde Genel Türk Tarihi 21 Mayıs 2008
Milyoner Eskiden tabakhaneye hızlıca yetiştirilmesi gereken malzeme hangisinin dışkısı olurdu? Sorun Cevaplayalım Salı 00:13
Milyoner Anlamı Terazi yapan veya satan kimse olan kelime hangisidir Sorun Cevaplayalım 12 Ekim 2016
Milyoner Kemanın Üzerindeki iki uzun ses deliği hangi harf ile adlandırılır Sorun Cevaplayalım 12 Ekim 2016