Hangi İpad daha iyi?

'Teknoloji Haberleri' forumunda Eylem tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Editör Site Yetkilisi

  Hangi İpad daha iyi?

  [​IMG]
  Yeni bir iPad alacaksanız önce bütçenize sonra tabletin özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Dört farklı versiyonu olan iPad tablette seçim yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar şöyle;

  İpad mini bütçenize en uygun olan tablettir. 2012 yılında piyasaya sürülen ipad miniler artık üretilmiyor. A5 işlemcili 5 MP arka kamera, 1,2 MP ön kamera, yüz algılama, 720p HD video çekimi, kayıt sırasında dokunarak netleşme ve bluetooth 4.0 teknolojili ipad mini kolay taşıma ve zerafeti ile ideal.

  İpad mini retina ekranlı; ipad miniden ayrılan özelliği 3x video zoom yapabilmesi ve 64 bit mimariye sahip A7 çip ve M7 hareket yardımcı işlemciye sahip olmasıdır.

  Retina ekranlı İpad 9.7 inç IPS teknolojine sahip LED arkadan aydınlatmalı ve multi touch ekrana sahiptir. Dört çekirdekli bir grafik işlemcisi vardır. 1.2 MP ön kamera, 5MP arka kamerası mevcuttur. Wi‑Fi bağlantıyla 10 saate kadar internette gezinme, video izleme veya müzik dinleme şansınız vardır.

  ve son olarak İpad Air Apple’ın son oyuncağı İpad Air 64 bit mimari ve A7 çip, M7 hareket yardımcı işlemcilidir. Diğer tabletlerden ayıran özelliğide budur.
   
Yükleniyor...
- Hangi İpad daha Forum Tarih
Milyoner Eskiden tabakhaneye hızlıca yetiştirilmesi gereken malzeme hangisinin dışkısı olurdu? Sorun Cevaplayalım 18 Ekim 2016
Milyoner Anlamı Terazi yapan veya satan kimse olan kelime hangisidir Sorun Cevaplayalım 12 Ekim 2016
Milyoner Kemanın Üzerindeki iki uzun ses deliği hangi harf ile adlandırılır Sorun Cevaplayalım 12 Ekim 2016
Milyoner Alkım ve Eleğimsağma Hangisine verilen isimlerdir Sorun Cevaplayalım 30 Eylül 2016