Hangi Damadın Kendisini Çok Sevdiğini Merak Eden Kaynana

'Güncel Bilgiler' forumunda seven-hill tarafından 6 Ekim 2009 tarihinde açılan konu


 1. Bi kaynana varmış ve bunun 3 tane kızı varmış.3 ü de evliymiş.Sonra bu kaynana bir gün damatlarının kendini ne kadar çok sevdiğini öğrenmek istemiş.

  Bir gün sahilde otururken denize atlamıs en buyuk damat da peşinden atlayıp kaynanayı kurtarmış.Bir gün sonra kaynana en buyuk damadın evinin önüne Peugeot 206 koymuş üstüne not yazmış : Beni boğulmaktan kurtardığın icin teşekkür ederim, kaynanan.

  Sıra ortanca damada gelmiş gene bir gün sahilde otururken denize atlamıs ortanca damat da peşinden atlayıp kaynanayı kurtarmış.Bir gün sonra kaynana ortanca damadın evinin önüne Peugeot 206 koymuş üstüne not yazmış : Beni boğulmaktan kurtardığın icin teşekkür ederim, kaynanan.

  Sıra En küçük damada gelmiş.Sonra gene bigün sahilde otururken denize atlamış ve küçük damat kurtarmaya tenezzül etmemiş durmuş olduğu yerde.Kaynanası boğularak ölmüş.Bir gün sonra evinin önünde son model bi porsche üstündeki not : Beni karımdan kurtardığın için teşekkür ederim

  Kayın Pederin
   
Yükleniyor...
- Hangi Damadın Kendisini Forum Tarih
Milyoner Eskiden tabakhaneye hızlıca yetiştirilmesi gereken malzeme hangisinin dışkısı olurdu? Sorun Cevaplayalım Salı 00:13
Milyoner Anlamı Terazi yapan veya satan kimse olan kelime hangisidir Sorun Cevaplayalım 12 Ekim 2016
Milyoner Kemanın Üzerindeki iki uzun ses deliği hangi harf ile adlandırılır Sorun Cevaplayalım 12 Ekim 2016
Milyoner Alkım ve Eleğimsağma Hangisine verilen isimlerdir Sorun Cevaplayalım 30 Eylül 2016