Hamak & Salıncak

'Ev ve Dekorasyon' forumunda alemşah tarafından 2 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Geniş bahçeli evlerin en büyük ihtiyacıdır güzel bir hamak veya şık bir salıncak. Her zevke ve bütçeye uygun çeşit çeşit hamak ve salıncak bulmak mümkünken bizler sizler için farklı tarzlarda çok şık hamak ve salıncak resimleri bulduk.

Rahatına düşkün kimselerin hayır diyemeyeceği türden hamaklar ve salıncakları sayfamızda inceleyebilirsiniz.

4EBkU. 39tGc. 43ySW. 69gas. AagdQ. EoRYQ. EVm3o. ey7ff. FPxhz. fV3re. HyU0A.

2. HyU0A. LK8zc. mT7Xe. nQtlj. r6NhI. rfZjy. rlXgB. rUTNs. s4D1R. U5koq. UDsKr. Uk3Qd. uKHTH. vDH3T.

3. Ben şu deniz kenarındakinin içine uzanıp o resmin içine kadar girebilirim :oops:

4. Bir tatilimde şu hasırlı küçük modelde saalanıyorumm.:f70:Bir o yana bir bu yana,bir sağa bir sola.Dönüyorum falan :)Uzun bir süre böyle devam etti.Bir süre sonra üstteki halatın başıma kadar dolanarak geldiğini gördüm:( :) Düzeltmek için bir o kadar döndüm :f50:

5. Yaz geldi yahu ve ben halen çalışıyorummmm:f20: Yayınlamayın böyle şeyler yawww :f9: Çalışasım gelmiyoo :(:f106::f9:

6. yha benim gibi tatil seven birine yapmayın bunu arkadaşlar yha ciiden :D harika modeller yha .. bunları yakından görmek istiyorum... hepsi benim olsunnn olsunnn