Halı Üzerindeki Lekeler Nasıl Çıkartılır?

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Yasemin tarafından 6 Aralık 2013 tarihinde açılan konu

1. Evlerimizin neredeyse büyük bir bölümünde yer alan halı temizliği biz bayanlar için gerçekten çok zor ve uğraş isteyen bir iştir.Özellikle de çocuklu evlerde inatçı lekelerin çok fazla olduğu halıların temizliğinin ne kadar zor olduğunu kendi evimdkei halılardan biliyorum.Defalarca sildiğim ve sonunda lekesinin çıkmasını sağladığım halım vardır o_O

hali-temiliginiz-icin-sirke.

Neyse devam edelim biz evde hem sağlıklı hemde kolay bir halı temizliği için ne yapmanız gerektiğini kısaca anlatmaya çalışacağım sizlerle.Sirke ile halılarını silmeyi denedinizmi hiç.Şaşırdınız sanırım elbette çünkü bende ilk duyduğumda gerçekten çok şaşırmıştım ama arkadaşımın sözlerine güvendim ve hemen denedim.İnanılmayacak bir sonuç elde ettim diyebilirim ışıl ışıl ve lekesiz halılarla karşılışanca eve kilo kilo sirke almaya başladım diyebilirim :)

Sonuç olarak sirke ile halılarını silmeyi denemenizi istiyorum mutlaka iyi bir sonuç alacağınızı göreceksiniz.Ayrıca sadece halı değil koltuk sandalye kanğe gibi dğer eşyalarınızın temizliğinde de sirkeyi gönül rahaltığı ile kullanabilirsiniz.

sirke-ilhali-silmeyi-denedinizmi-hic-.