Hakkı Fidan Kimdir, Hayatı

'Biyografi' forumunda YAREN tarafından 22 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. Hakkı Fidan hakkında bilgi,
    Hakkı Fidan Biyografi,
    Hakkı Fidan Kimdir

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bolu İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Fidan, 12 Haziran'da yapılacak olan milletvekili seçimleri öncesinde aday adaylığını açıklamıştı.

Kültür Sitesi Konferans Salonu'nda yapılan törene çok sayıda partili ve köy muhtarları katıldı. Hakkı Fidan partilileri salon girişinde eşi Nazile Fidan ile birlikte karşılarken, törene CHP İl Başkanı Mehmet Karakaşoğlu, Milletvekili aday adayları Tanju Özcan, Mehtap Mısırlıoğlu, eski il başkanları, çok sayıda köy muhtarı katıldı. CHP İl Başkanı Mehmet Karakaşoğlu yaptığı konuşmada, seçimlerde Bolu'da zafere ulaşmak kadın erkek herkesin çalışarak zafere ulaşacaklarını ifade etti.

Milletvekili aday adayı Hakkı Fidan, alkışlar arasında sahneye çıkarak partililere el salladı. Kasket giyerek CHP bayrağını sallayan Fidan, konuşmasında kendisine destek veren herkese teşekkür etti. Fidan, "Ben bu yola sizlerin desteğini alarak çıktım. Bolu'da CHP'den milletvekili çıkartmak için var gücümüzle çalışacağız. Ben sizden birisiyim. Halkın içinden gelerek aday oldum. Allah bu yolda mahcup etmesin" dedi.

Hakkı Fidan saha sonra, eşi Nazire Fidan ve diğer milletvekili adaylarıyla partilileri selamladı.