Hakkariden insan Manzaraları

'Resimler' forumunda chemist tarafından 4 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. Umarım resim paylaşımları sıkıcı olmuyordur. Hakkarinin yaşantısı kültürü bu resimlerde gizli aslında. İyi seyirler.

hakkari 1. images. indir.

2. Yurdum insanından güzel kareler yakalamışsın chemist..

Özellikle çocukların resimleri çok hoşuma gitti ..

Teşekkürler..

3. Paylaşım için tşkler METİN emeklerine sağlık :f40:

4. inan buna ablası çok güzel oluyor kimsde skılmıyodur ülkemizi tanıyoruz fenamı bu gelin altınları pek güzelmiş ben kızmı burayamı versem diyorum ne dersin ablası:) paylaşıma tşk

5. tşk ler CHEMİST.çok güzel resimler, emeğine sağlık

6. Valla gayet güzel oluyor Chemist, gitmedigim belkide hic gidemiyecegim yerleri görüyorum sayende.:f118:

Resimlerde dikkatimi ceken bazi karelerde yeni yapilmakta olan binalar var.
    Bu Hakkari yeni bir yapilanma icinde anlamina mi geliyor acaba?

Lahanaciyada takildim,
    Hoop hemserim paparazilik yapma,
    Kadir Inanir mi belledin beni, der gibiydi :f30:

7. Hiç şikayetçi değilim ben chemist gidip göremiyoruz buradan tanımaya çalışıyoruz sayende:f40:

Yaaa inşallah oğlum oradan gelin bulmaz bana malı mülkü satsam o altınları alamam ben yaaaa:( :(

8. Aslında çok doğru bir tespit abi yeni bir yapılanma var ama burada hiç bir düz arazi olmadığı için çok çarpık şekilde şehir büyüyor. En yakında bulunan Van iline 4 saat mesafede. Yolların durumunu Van Gezisi izlenimlerinde görmüştünüz. Günlük gazete öğle saatlerinde ulaşıyor buraya ama güzel bir haber. Karayollarının yaptığı yeni bir yol projesiyle Hakkari-Van arası 1.5 saate düşecekmiş. Buda şehrin gelişmesi için büyük bir adım bence...

Haklısın abi bu resimleri çekerken neler yaşadığımı bir bilsen.... Her dolaşmaya çıktığımda çocuklarr fotoğrafçı abey bizi ne zaman gasteye vereceksin diye soruyorlar.. Polislerde artık çevirip kimlik vb. sorguya çekmiyor..:f30:

İncitanem ve Ceylan64 burda daglarda altın maden var galiba ben en son bu şekilde açıklama getirebiliyorum.. Bu daha oglanın ailesinin taktıklarıydı.. Misafirler taktıklarını gelin taşıyamadığı için çıkardılar..:f73: :f73:

9. güzel resimler teşekkürler chemist emeğine sağlık:f9:

10. Valla ben hiç sıkılmıyorum.. Zevkle takip ediyorum..:f40: Ellerine sağlık Metin Abi..Çok güzel kareler..Teşekkürler..

:f118: :f118:

11. harika... devamını bekliyoruz Chemist...

:f118: :f118: :f118:

12. emeğine sağlık Chemist
    paylaşım için teşekkürler.

13. Emegine sağlık chemist valla sayende gzemiş kadar oluyoruz...

14. güzel yurdumuzun güzel insanların resimlerini bizimle paylaşıtğın için teşekkürler metin emeğine sağlık