Hakkari Resimler (Muhteşem)

'Türkiye ile ilgili' forumunda chemist tarafından 15 Mart 2008 tarihinde açılan konu

1. Ezlemin güzel il il türkiye resimleri paylaşımında ülkemizin en güzide ili HAKKARİ yi nutmuş galiba.... bende dayanamadım sadece ama sadece HAKKARİ manzaralarından oluşan bir konu acmayı uygun gördüm.....

İşte HAKKARİ.................

HAKKARİNİN DİĞER RESİMLERİİİİ (gerçi bu manzaralari görebilmek için biraz beklemek gerekecek....)

2. Ya memleketimizin her ili her yöresi ayrı bir güzel teşekkürler chemist bu güzel fotoğraflar için hem ne edecen elin memleketin resimlerini:f20:

3. Bana gönderdiğin resimlerde beline kadar kardaydın kardan adam misali:f106:
    Hakkari'nin bu yüzünü görmemiştim,güzel görüntüler paylaşımın için teşekkürler Chemistim emeğine sağlık

4. :f70:

"incitanem" ilk resimler hakkarinin bugünkü güzelliğini kalan diğer resimler ise hakkarinin gelecekteki çağdaş yüzünü gösteriyor... Yarencimm karlar erimeye başladı burdaaaa yaşasın su an kar seviyesi 2.7 m ye düştüüüü..

:f70:

5. Çok güzel ressimler chemist.... Unuturmuyum hiç unutmadım sadece sana bıraktım iyikide bırakmışım süper bir paylaşım hazırlamışssın..Ellerine sağlık..;)

6. Vatanımızın her yeri çok güzel yeterki biz değerini bilelim
    Paylaşım için teşekkürler chemist emeğine sağlık
    :f9:

7. Harika Hakkari resimleriydi
    Paylaşım için teşekkürler..

8. Emeğine sağlık chemist. Paylaşımın için yeşekkürler. Haaa bu arada askerlik bitti mi?

9. Harika resimler CHEMİST :f106: paylaşım için tskler emeğinize sağlık..

10. Selam wish forumda eskilerden bi biz kalmışız ya.... Askerlikmiii bitermii terhis sanki 2038 de gibi geliyor... Bu gün itibariyle Safak 216..

11. çok güzel bir paylaşımdı:f106: emeğine yüreğine sağlık CHEMİST:f118:

12. Paylaşım için teşekkürler Chemist
    Bence çok kalmamış gelecekteki haline biraz daha uğraşırsak yakındır o günleri görmek

13. çok hoştu paylaşıma tşk

14. Harika yermis, hemen Hakkari' den bana bir arsa ayarlar mısınız? Chemist :f106:

15. Oylesinemm canim ablammm ayarlarim ayarlamasinada burda arsa yokkkk maalesefff hep dağ, sana ben hakkarinin simgesi haline gelen sümbüll dağini ayarlayayimm. Inan cok güzel bir manzarasi varr..

16. [frame="2 90"] [glow=00CCCC]Harika Resimler Emeğine Sağlık [/glow] [/frame]

17. hayal gücüne hayranim metin hakkarinin ilerdeki hali :f30: :f30:
    paylaşımın için teşekkürlerr

18. güzel vatanımın güzel bir köşesini senin paylaşımınla görme şansımız oldu metin emeğine sağlık.Ben en çok hakkaride yetişen ters laleleri merak ediyorum çok güzellermiş

19. Ablacim sen istersinde ben yapmazmıyım. Sadece sana özel ters lale konusu açıyorum. Akşama hazır olur. Koyacağım resimlerdeki tüm laleler senin için şimdilik bu kadar elimden geliyor. Lale mevsimi değil olsaydı sana sadece resim mesajı atmak zorunda kalmazdım...