Hakkari Lezzetleri-Hakkari Tepsisi

'Damak Keyfi' forumunda chemist tarafından 2 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. Hakkari Lezzetleri-Hakkari Tepsisi

Arkadaşlar hep bayanlarmı yemek tarifi verecek alın size muhteşem leziz çok zengin, doyurucu hemde yapılışı çok çok basit bir yemek tarifi...

Önce resimler.....

Malzemeler: Komutanımız sağolsun kesesine bereket..

Yapılışı: Hakkari mecburiyet caddesi üzeri Mevlana Lokantasına gidiyorsunuz ve Hakkari Tepsi siparişi veriyorsunuz bu kadar.... Biraz hazırlanışı vakit alıyor ama değer...

Yanında ayran veya şalgam tavsiye edilir....

Afiyet olsun

2. hımmm çok güzel bir görünümü var ama buralarda da varmıdır acaba ;) :

teşekkürler chemist lezzetli paylaşım için:f40:

3. Hımmm ,süper, canım çekti valla:f10: Buralarda bulunur mu böyle kebapçı acaba?:f66: :f106:

4. Karnımda acıkmıştı :) evlere servis varmı Chemist
    Emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler.

5. Görüntü bir harika,geldiginde artik bizler icin sende yaparsin forumda ,sabirsizlikla bekleiyecegiz :f30:

6. ne kadar kolaymış tarifi yaaa ama malzeme için önce kesesi bol komutan bulmamız gerekiyor galiba:f106: :f106: :f106:

7. ağzının tadını biliyorsun metin
    çok güzel görünüyor
    sagol eve gönder sana zahmet
    :f106: :f106: :f106:

8. Aşkolsun chemist. Sazan gibi atlattın beni. Yemeğin yapımının zorluğu değil,komutan kesesi bulmak zor bee....:f106: :f106:

9. acıktım

askeri gazinoda varmıdır acaba bu lezzet tam erkeklere göre bi tarif vermişsin tebrik ederim ama şimdi karnım gurulduyor:f40:

10. artık açım diye insanlara duygu sömürüsü yapma chemist neler yediğini görüyoruz :f30: :f30: :f30:

11. metinnn tam acıkmışken paylaşımını gördüm bize ne zaman yapacaksın bu yemekten harika görünüyor zaten doğu illerimizin yemek kültürü gerçekten harikadır

12. her ile böyle bir komutan lazım CHEMİST:f106: emeğine sağlık:f118:

13. Paylaşım için teşekkürler adaşım..