Hadise'nin Dansçısı Uğur Yıldıran

'Magazin haberleri' forumunda Blue tarafından 19 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Onu Eurovisionda Hadiseye dansda eşlik ederken gördük..Göz dolduran dans şovuyla genç kızlarında beğenisini kazanan Uğur Yıldıran,beğenilmekten dolayı oldukça memnun..
    Sanat yönetmenliği yapan, şarkı sözü de yazan,Kenan Doğulu,Yonca Evcimik ve Tarkan ile çalışan Uğr Yıldıran tam bir Mevlana hayranı..
    Uğur Yıldıranla yapılan söyleşiden bir kaç not;
    Mevlana ile ilgileniyorum. Benim karın ve göğüs kaslarımdan daha fazla derdim var. Ama benim ülkemde sorunlar var. Ve ben bu sorunlar için bir şeyler yapmak istiyorum.
    İngilizce ve biraz Rusça konuşuyorum. Çok fazla okuyorum.
    Dans yarışmasına katılmıştım ama bana uymadı; çünkü televizyona çıkıp “Bana para lazım anneme babama ev alacağım” falan yapamadığım için kaybettim.
    Herkesin beğenisini kazanmak güzel. Ama inan bana burada (Moskova) yürüyemiyorum artık. Odamdan çıkamıyorum! Yunanistan’dan buraya özel uçak geliyor, içinde sırf beni görmek isteyen kadınlar var

2. Cevap: Hadise'nin Dansçısı Uğur Yıldıran

performansı gerçekten güzeldi :)

3. Cevap: Hadise'nin Dansçısı Uğur Yıldıran

Oldu canım biri bu çocuğu uyandırsın :)

4. Cevap: Hadise'nin Dansçısı Uğur Yıldıran

Öyle deme €lemcim beni görmek içinde Hollywood'dan Clooney geliyordu eşim izin vermedi :f20:
    havada bir takla atmayla bu kadar havalara girerse bu çocuk yandığımızın resmidir :f106: :f106:

5. Cevap: Hadise'nin Dansçısı Uğur Yıldıran

Odamdan çıkamıyorum! Yunanistan’dan buraya özel uçak geliyor, içinde sırf beni görmek isteyen kadınlar var
    manyaga bak bizene :)) evet gercekten de karın kaslarından baska sorunları da varmş. üzüldüm adama

6. Cevap: Hadise'nin Dansçısı Uğur Yıldıran

Neden çocuğun üzerine bu kadar gittiniz anlamadım. :f40: Bırakın biraz tavuk hesabı buğday ambarında gezinsin.Sonra zaten o özel uçaktaki bayanlar gereken dersi verir :f30::f30:

7. Cevap: Hadise'nin Dansçısı Uğur Yıldıran

İyi günler , öncelikle bu röportaj tarzındaki paylaşım tam anlamıyla gerçek değildir. :f73:

Çünkü,Eurovision TV ' de canlı olrak da gösterildi zaten , Uğur Yıldıran , odasından çıktığında , Yunanlı muhabir onu gördü ve diğerleri de çığlık atmaya başladı , sonra şakalaştılar ...

Çünkü , Uğur Yıldıran şok içerisindeydi , sahneye , 2. dk ve 15. sn ' de çıkan ve yaklaşık 45 sn. sahneyi akrobasi hareketleriyle süsleyen biri için gerçekten gurur verici bir şeydi. :f40:

Yunan'lı muhabir , bunun üzerine , direkt espiriyle yaklaştı ve dedi ki ;
    " Sizi görmek isteyen bir çok hayranınız var , helikopterle gelecekler ... " :f63:

Falan vs. Bu karşılıklı şakalaşma böyle devam etti ancak bizim ülkede nedense böyle yayımlandı , şarkıya , şakıcıya , kıyafete , sahneye vs. gölge düşürmek için miydi , bilemedim... :f20:

Yani , bu konuşmalar aslında muhabir ile Uğur Yıldıran ' ın konuşmalarının abartılmış hali. :f73:

İyi Günler... ;)

8. Cevap: Hadise'nin Dansçısı Uğur Yıldıran

Biraz garip gelebilir ama bu gerçekten de böyle. Olay doğru ya da değil bilemem fakat dans öyle bir tutku haline geliyor ki, sevdiğiniz dansçıyı görebilmek,onunla 1 dk dans edebilmek adına her şeyi yapabiliyorsunuz. Ben de Aytunç'un evini öğrenebilmek için günlerce araştırma yapmıştım :)