Hadise Eurovision 2009

'Magazin haberleri' forumunda HazaN tarafından 26 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. Türkiye'yi Eurovision'da kimin temsil edeceği düğümü sonunda çözüldü. Bir ara Hepsi grubunun adı geçerken Şebnem Ferah ile Hadise arasında gidip gelen TRT sonunda kararını Hadise'den yana kullandı. Akşam gazetesinin haberine göre TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, bu yıl yarışmada Türkiye'yi Hadise'nin temsil edeceğini söyledi. TRT Genel Müdürü "Sponsorları iyi. Bu yüzden tanıtımı ucuza gelir" dedi...

  [​IMG]

  Şahin, "Düzenlediğimiz anketin sonucunu dikkate alarak bizi Hadise’nin temsil etmesine karar verdik" diye konuştu. TRT, Mayıs 2009'da Moskova'da yapılacak yarışma için aday sayısını ikiye indirmiş, Şebnem Ferah ile Hadise finale kalmıştı.

  Ben henüz Hadise'yle tanışmadım, görüşmedim" diyen TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, neden Hadise'de karar kılındığını ise şu sözlerle anlattı: "Kliplerini izledim. Çok iyi şov yapıyor. Güzel bir hanımefendi. Yurtdışında yaşadığı için yabancı dili de çok iyi. Bir de çok iyi sponsorları var. EMI, önemli bir marka ve Hadise’nin sponsorluğunu yapıyor. EMI'ın bu konumu nedeniyle, TRT'nin tanıtım konusundaki eksikliklerinin de giderileceğini düşünüyorum. Birçok şey, bu sponsorluk sayesinde TRT' ye maliyeti daha az olacaktır..."
   
  Son düzenleme: 27 Kasım 2008
 2. bu sene Eurovision da Hadise çıkaracağız :):f101:
   
 3. bence grup hepsiyi seçmeliler diye
  düşünüyorum paylaşım için teşekkürler
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Ekim 2008
 4. süper bi seçim....
   
Yükleniyor...
- Hadise Eurovision 2009 Forum Tarih
hadise Eurovision yarı Final Medya Bölümü 12 Mayıs 2009
hadise eurovision şarkı sözü Magazin haberleri 1 Ocak 2009
Muharrem Ayında Meydana Gelen Hadiseler İslami Bilgiler 10 Kasım 2013
Miraç Kandilinde gerçekleşen hadiseler Mübarek Gün ve Geceler 1 Haziran 2013