Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu ( yetenek sınavlarına hazırlık resim kursu )

'Bilgi Rehberi' forumunda mkucukkayali tarafından 21 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Mimar Sinan Üniversitesi Mezunu Eğitmenler İle; Sadece Güzel Sanatlar Üniversitelerinin Yetenek Sınavlarına Hazırlık Resim Kursu. . .
    Her Öğrenci İçin Ayrı Program Hazırlanıp , Kişiye Özel Saat Ve Günlere Göre Birebir Eğitim Verilmektedir. Çalışan Ve Okuyan Öğrencilerimiz İçin Cumartesi-pazar Ve Hafta İçi Akşam Özel Ders Programı Uygulanacaktır .
    Yetenek Sınavı İle Alan Bölümler: Resim , Heykel , Grafik Tasarım , Seramik Ve Cam Tasarımı , Fotoğraf , Tekstil Ve Moda Tasarımı , Geleneksel Türk El Sanatları , Sahne Dekorları Ve Kostümü , İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı , Endüstri Ürünleri Tasarımı , Animasyon , Görsel Sanatlar Ve Görsel İletişim Tasarımı Bölümü , Fotoğraf Ve Video Bölümü , Resim Öğretmenliği Sınırlı Kontenjanımızda Yer Almak İçin Bizi Arayın.

GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK RESM KURSU - Ana Sayfa

2. Cevap: Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu ( yetenek sınavlarına hazırlık resim kursu )

Güzel bir düşünce... Benim kardeşimde bu tarz bir sınava hazırlanmıştı ve ne kadar özen ve itina gerektirdiğini çok iyi biliyorum.
    Eeee birazda torpil oldumu herşey yolunda gider :f40:

3. Cevap: Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu ( yetenek sınavlarına hazırlık resim kursu )

Artık torpil olayı yok. 2-3 yıldır özellikle çok sıkı çalışıyor öğretim görevlileri. Gerçekten yeteneğe bakıyolar.

4. Cevap: Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu ( yetenek sınavlarına hazırlık resim kursu )

Bilmez miyim :f40: :f196:

5. Cevap: Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu ( yetenek sınavlarına hazırlık resim kursu )

Ben sitenizde kroki bölümünüzü inceledim.Kadıköy'ün en güzel yerindesiniz diyebilirim. :f40:
    Başarılar...

6. Cevap: Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu ( yetenek sınavlarına hazırlık resim kursu )

Valla yok abla :) Erkek arkadaşımdan biliyorum. Sadece eşit seviyedeki öğrenciler için geçerli olabiliyor. 2 öğrenci de aynı puanı almıştır o durumda tanıdığı olana öncelik tanıyolar.