Güzel Giyinmenin Sırları

'Moda Rehberi' forumunda EyLüL tarafından 12 Eylül 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]  Güzel Giyinmenin Sırları Neler Güzel giyinmek hem bedeninize hem ruhunuza iyi gelir ve sizi bir adım öteye taşır.Öncelikle Gardırobunuzu gözden geçirmek, nelere sahip olduğunuzu fark etmek için her ay tüm kıyafetlerinizi kontrol edin. Dolabınızda mavi bir eteğiniz vardır ancak birlikte giyebileceğiniz gömlek ya da bluzunuz yoktur.

  Doğru zamanlarda, doğru parçalara yatırım yaparak şık görünme garantili bir gardırop yaratabilirsiniz.

  İndirim sezonlarını takip etmek, size hem kaliteli hem de düşük maliyetli alışveriş yapma fırsatı sunar. Alışveriş merkezleri içerisinde bulunan seri sonu mağazaları, ihraç fazlası ürün satan pasajlar, çoğu zaman uygun fiyatlı seçenekler sunan internet alışveriş siteleri; dolabınıza yeni parçalar eklemek için ekonomik adreslerdir.

  Bilinçli alışveriş yaptığınız takdirde hem güzel giyinmek için kıyafetleriniz olur hem de paranız cebinizde kalır. Sezon sonu indirimlerinde, her zaman giyebileceğiniz deri ceket, kaşe kaban, kışlık bot, mayo, bikini, trençkot gibi evladiyelik parçaları satın alabilirsiniz.

  Moda markalarının reklamlarını alıcı gözle inceleyin çünkü her bir reklam çekimi üzerinde günlerce çalışılıyor ve onlarca stil danışmanının, moda editörünün fikriyle oluşturuyor.