Güzel cep mesajları

'Karışık Sözler' forumunda Aysell tarafından 16 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. en Güzel cep mesajları
    en güzel mesajlar
    en güzel smsler

Bir SoLuk Kadar Yakın YıLdızLar Kadar Uzaktır Aşk\'Lar.. Sevgi İçin Uzanırsın Yetişemezsin.. Yetişirsin Dokunamazsın.. Dokunursan Vazgeçemezsin..

mesaj görüntülenemiyor.....(053........)numaralı abone size tüm sevgisini göndermiş,fakat bizin teknolojimiz bu sevgiyi görüntülemeye yetmiyor üzgünüz TURKCELL.:f196:

telefonun tuşlarına sevda yükledim, yazdığım her mesaja yüreğimi ekledim, çekmeyen şebekeyi sevgimle besledim, ey bu mesajı okuyan; SENİ ÇOK ÖZLEDİM..

Çok uzaktasın, beni duymazsın.Kırıldın belki de konuşmazsın.Hani derdin ya hep; sen bitanesin. Bitanen burda, sen nerdesin.

keşke hep çocuk kalsaydım,dizimdeki yarayı en büyük acı sansaydım

VaRLıĞıMıN DeĞeRiNi BiLmİyEnLeRe,YoKlUğUm KaPak OlSuN

Gözlerine Bakınca Ağlasaydı Gözlerim Ağlamak İçin Olsada GÖZLERİNİ ÇOK ÖZLEDİM

bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada bir güneş batıyor demektir

Gözlerini Kapadığında Görebileceğin Tek Güzellik,Sevdiğin ve Hayallerin Olsun... Sevdiğime.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Gülü sev dikeni batmasın yaşamı sev iz bırakmasın öyle bir sevki sen ölünce o hiç yaşamasın

Aşk bir muz kabuğudur, dikkat etmezsen ayağın değil, hayatin kayar.

Bir yudum mutluluk, peşinden koşuyorum, ne olacak halim bilmiyorum, sevmişim seni bir kere, doyamadan gidiyorum

Bir sabah uyandığında güneşi göremezsen yanında sakın gözlerini kapatma yıldızları da kaybedersin sonra