Güzel Anlamlı Sözler Duygusal

'Karışık Sözler' forumunda EyLüL tarafından 23 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

1. Anlamlı Güzel Sözler Duygusal

Duygusal Güzel Anlamlı Sözler

Günesin dogdugu da bir gerçek battigi da... Kalbimin attigi da bir gerçek, günün bittigi de...Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, iste o en büyük gerçek...

Dünde, bugünde, yarında… Yüregin kadar yanindayim. Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim!

Yeniden doğdu güneş dünyaya, yeniden batacak karanlığa Ama sen bir kere doğdun kalbime, hiçbir zaman batmayacaksın.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...

Sen var ya sen aynı sigaram gibisin. Dumanı gözlerin… Külü dudakların..Yalnız aranizda bir fark var sigaramı ben, beni ise sen yakiyorsun...

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok sevecegim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...

Ben sevdanın sokağında oturuyorum… Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.

Bugün yeni bir meyhane kesfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Sen benim hayatimda oldugun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir…
    Çünkü sen benim için daima teksin!

Önceleri hasreti hiç tatmadim, yarimden hiç ayri kalmadim, biter diye takvimlere baktim. Zor geldi ayrilik alisamadım.

Askim yatağın, sevgim yorganın, yüregim yastigin olsun iyi uyu birtanem.

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime degse samanyolundan bir yıldız düşer.

İki yıldız gibi parlayan gözlerine bakıp da, senin ruhunu tüm içtenliğiyle görebilenler anlar ki sen bir ömre bedelsin

Birgün zaman kayar elimden tutamam.Sel gibi akan gözyaslarımı kurutamam.Öylesine sendeyim öylesine bendesin,Unutmak istesemde artık unutamam.

Günü gece olsun diye yaşıyorum,Çünkü gece hayallerime geliyorsun,Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin,Hayallerimde ve kalbimdesin.

Sevgim sonsuz ama anlayana,Aşkım sonsuz ama yaşayana,Dostluğum gerçek ama paylaşana,Dertlerim sıradan ama unutturabilene,Sen Birtanemsin, her zaman da öyle kalacaksın.

İnsanı uyandığında bin pişman eden,Geriye dönmek isteyip ama dönemeyince çaresizlikten delirten,Hayatta sadece bir kere görülecek harika bir rüyasın sen.

Hani gözler vardir sözleri anlatır, hani sözler vardir gözleri anlatir, bir de ask vardir seni anlatır...

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat.

Bir insanin idealleri olmali, sonsuzluk gibi. Bir insanin özlemi olmali, özlemle açan çicekler gibi.
    Bir insanin bir tanesi olmali, tıpkı senin gibi.

Yüregimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yasatan tek duygu sensin bebegim...