güvenlik kodu kırma

'Etüt Merkezi' forumunda Misafir tarafından 6 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

1. telefonuma güvenlik kodu koymuştum. ama unuttum şimdi açamıyorum nasll kırabiliriz?

2. Cevap: güvenlik kodu kırma

*2767*2878# kodunu telefonunuza yazıp kareye basınız.Bu işlemi yaptığınız anda cep telefonunuzun ekranında E2P Custom Reset yazısı görünecektir.Hemen ardından ise telefonunuz kendisini otomatik olarak kapatacak ve açacaktır.

İşte gerçekleştirmiş olduğunuz bu işlem ile cep telefonu format atma işlemini yapmış olacaksınız.Tabiki bu konuda unutmamanız gereken en önemli ayrıntı ise bu format atma ile cep telefonunuz fabrika ayarlarına geri dönecektir ve yeni şifreniz (00000000) 8 tane 0 (sıfır) olacaktır.

3. Cevap: güvenlik kodu kırma

telefonumun güvenlik kodunu kırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

4. Cevap: güvenlik kodu kırma

telefonumun güvenlik kodu bölmesine * veya # yazılamıyor. nasıl fabrika ayarlarına dönücem

5. telefonum samsung e250 iken güvenlik kodunu değiştirmiştim daha sonra kaldırdım onu kaldırınca unuttumda haliyle telefonumuda değiştirdim şu anda nokia c3 kullanıyorum telefonuma diğer hattımı taktıgımda güvenlik kodu olmadan açılmıyor biçimlendirmeye çalıştıgımda yine güvenlik kodu soruyor bir çok seçeneği denedim olmadı yardım edin bu kodu kıramazsam telefonu kırıcam artık