Guti imza töreni resimleri

'Spor Gündemi' forumunda Dark tarafından 27 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. Guti imza Show,

İspanyol yıldız Guti, BJK İnönü Stadı'nda düzenlenen törenle sözleşme imzaladı.

İnönü yandı, Beşiktaş'ın Real Madrid'den transfer ettiği Guti, siyah beyazlı taraftarların önüne çıktı.. İspanyol oyuncu, kendisini resmen "Kartal" yapacak resmi imzayı coşkulu taraftarın önünde attı..

Beşiktaş, Quaresma'dan sonra bir dünya yıldızını daha transfer ederek Real Madrid'in dünyaca ünlü futbolcusu Guti'yi İstanbul'a getirdi. Guti, BJK İnönü Stadı'nda taraftarlar ile buluştu ve coşkulu tezahüratlarla sözleşmeyi imzaladı.

34 yaşındaki futbolcu 14 numaralı formasıyla İnönü Stadı çimlerine adım atarken; taraftarların yoğun sevgi gösterileri karşısında heyecanını gizleyemedi.

DEMİRÖREN VE GUTİ'NİN AÇIKLAMALARI:

Başkan Yıldırım Demirören imza töreninden önce yaptığı konuşmada, '' Tek hedefimiz Süper Lig ve UEFA'da şampiyonluk. Guti Beşiktaş'a hayırlı olsun. Bundan sonra herşey Beşiktaş taraftarının elinde.'' dedi.

Guti'nin konuşmalarından derlenenler; ''Beşiktaş forması giymekten dolayı çok mutluyum. Bu takımda forma giymek benim için bir rüya. Öncelikle Başkanımıza, Serdal Adalı'ya beni buraya getirdikleri için teşekkür ediyorum.
    Beni böyle karşıladığınız için teşekkür ediyorum.''

Guti, Beşiktaş'a imzayı attı ve İnönü Stadı'nda taraftarları coşturan şovlar yaptı