Gurbet Mesajları

'Karışık Sözler' forumunda Belinay tarafından 14 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Gurbetin Soğukluğunda Aşkınla ısınıyorum..

Gurbetin geceleri Sensiz Çekilmiyor resmine bakıyorum artık dayanılmıyor..

Gurbet ellerin Arasında Aşkınla Avunuyorum, Aşkının Sıcaklığıyla teselli ediyorum kendimi geceleri..

belki birgun beni unutturacak biri cikacak karsina, belki ozlemeyeceksin beni, gozyasida dokmeyeceksin belki , ama bil ki bu gece yuregimdesin, her zamanki gibi.

kalk gel hangi uzak yerdeysen,erimeden karlar.gel gor daldaki beyazini sogunu havanin..duy sesini yaganin,havadaki sessizligin sensizligini..karlar erimeden gel...

ay ışığındadır sevgiliye duyulan hasret, ve sevgiline hasret oldugun kadar ona yakinsin. unutma, yagmurun yagdigi kadar islaksin, gunesin seni isittigi kadar sicak...

yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel çünkü gülüşünü 'ÇOoOk Özledim'

hasretin öldürdü beni! Şimdi geceler çaresiz, geceler sensiz, bir öpüşten daha sıcak şimdi yağmur damlası, gelip konar dudaklarıma sessiz. söylemişmiydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma…

Yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var: Yaşadın mı büyük yaşayacaksın, ırmaklara, göğe, bütün çevrene karışırcasına.. Çünkü ömür dediğimiz şey, hayata sunulmuş bir armağandır.Ve hayat, sunulmuş bir armağandır insana...

Yokluğunda varlığını özlemem gerekirken; varlığında yokluğuna hasret bıraktın!

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak

Şimdi biz neyiz biliyor musun? Akıp giden zamana göz kırpan, birbirine uzanamayan yorgun yıldızlar

Işıkları Kaldırıp Attım Bir Kenara !!! Anlıyor musun?Gökyüzü Güneş Olsa ,Sensiz Karanlıktayım

Gurbet

hasretin kurşun gibi
    düşer zamana
    kelimeler hoyrat ikindilerde
    çağırır seni
    gözlerim sıcak bir nefes gibi
    tutulur sevda nöbetlerine
    tutulur hasretine

seni sevmek adına
    ayrılığa isyan
    dağlara sabır ektim
    ve katran ve zift gibi