Güntaç Özdemir Fotoğrafları

'Resimli Konular' forumunda Aysell tarafından 5 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu

1. 1985 Ankara doğan Güntaç Özdemir 3 yaşımda eğitim aldığı Charles de Gaulle lisesinden 2003 yılında mezun oldu.
    Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım bölümüne girdi.
    Müzik hayatına aktif olarak bu yıllarda Ankara’nın çeşitli mekanlarında sahne alarak başladı.
    2007 yılında mezun olduktan sonra Salata adlı mekanın işletmesini devraldı ve ismini Satsuma olarak değiştirerek yepyeni bir konsept getirmeye çalıştı.

İsterseniz Devamını kendi anlatımlarıyla dinleyelim.

Bir buçuk yıl kadar sonra Tunus Caddesinde Flat adlı kokteyl barı kurdum ve 2 yıl kadar işlettim. Devrettikten sonra bir süre Miami’ de yaşadım ve orada müzikal aktivitelerime devam ettim. Türkiye’ye geri dönüp askerliğimi tamamladıktan sonra İstanbul’a yerleştim ve Düşler Akademi’si bünyesine dahil oldum. Dezavantajlı gençlere gönüllü olarak sanat eğitimi veren bu oluşumda Social İnclusion Band adlı müzik grubunun müzik direktörlüğünü, eğitmenliğini ve solistliğini yapmaya başladım. 5 engelli ve 5 gönüllü müzisyenden oluşturduğumuz bu grup IKSV Jazz Festivali, Akbank Jazz Festivali, Rock ‘n Coke, Efes Pilsen One Love Festival gibi önemli organizasyonların yanı sıra Babylon, IKSV Salon gibi önemli sahnelerde yer aldı. Sonrasında kendi albümüm için çalışmalara başladığımda Çek Bakalım adlı bir yarışmada bir kısa filmin müziklerini yaptım ve başrolünü üstlendim. Ayrıca yarışmanın jürisi olan Okan Bayülgen’in Medya Kralı ve Disko Kralı programlarının tema müziklerinden birini yaptım. Plato Film ve Show TV ortaklığında yapılan M.U.C.K. adlı dizide başrollerden birini üstlendim ve Ankara’dan arkadaşım olan Yasin ile beraber dizinin müziklerini yaptık. 2012 Haziran ayında “Benimle Yan” adlı albümümü çıkardım ve konserlerime başladım

Güntaç Özdemir7. Güntaç Özdemir8. Güntaç Özdemir9. Güntaç Özdemir10. Güntaç Özdemir11.