Günlük..

'Güncel Bilgiler' forumunda Jeeny tarafından 4 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. Haydi Günlük yazalım forumdas...Ben başlıyorum...

Merhaba tatlım...
    Bugün kendi tulumunun düğmelerini ilk kez açmış çocuk gibiyim heyecanlı ve mutluyum günlük..
    Oysaki dün saatlerdir aralıksız çiğnendiğinden manasını kaybetmiş başka bir boyuta iğreti bir tada geçiş yapmış sakız gibiydim çaresiz ve ümitliydim.
    Ama ümidim ve hırsım işe yaradı günlük.Bazen kendime verdiğim sözleri unutuyorum hayatın akışına kaptırıp gitmekten.Oysaki kendimi bi çocuk gibi hissetmem gerektiğini her andan en ufak bir şeyden zevk almak gerektiğini unutmamam gerekli.Kendime göre haklıyım sözümü kesmessen sevinirim günlük.Tamam anlıyorum seni beni rencide etmek istiyorsun ve neşelenmek istiyosun ama luzumundan fazla neşe insanı lerzan mutlu yapar.Ayıp yanı kader arkadaşıyız yapma böle biz Hansel ve Gratel gibiyiz birlikte ama yanlızız.
    Neyse..
    Ateşi çıkmış görümceye çevirdin beni günlük.Huysuzlaştım ulen..
    Yanaklarından mıncırdım günlüğüm keten helvam kutu kutu pensem.Yarın görüşmek üzere gelemezsem ödemeli atarım haa.
    Tamam defoldum.

2. çok ilginç bir gün geçiriyorsun jeeny :f106:
    şimdi bende sıra günlük
    ben budün leyleği havada gördüm forumdas ın neresinde ne var girip çıkmadığım yer kalmadı ee tabi arada bebişimlede ilgileniyorum şu an yanımda müzik dinliyp dans ediyor off tamam bende yoruldum günlük bu kadar yeter sanırım görmediğim ve cevaplamadığım ne çok konu varmış herkese teşekkürler :f40: süpersiniz iyiki varsınız

neyse günlük daha çok şey yazmak isterdim ama gerisi bana kalsın ne dersin :f40:

3. Sevgili günlük bugün çok yorgunum o yüzden kısa kesiyorum ama söz sonra uzun uzun yazcam..

haydi görüşürüz...:)

4. çok canım sıkılıyor hiç günlük yazma modunda değilim bugün sonra yazayım

5. sevgili günlüğüm;
    bugün miskinliğim üzerimdeydi sabah kalktığımdan saatten beri ne yapcam ne yapcam diye düşünüp dururken birde baktım ki iki film izlemiş bitirmişim :f106:
    sonra napiim napiim yapacak bişi bulamadım kızımı almaya gittim bugünün cuma olduğunu unutmuşum istiklal marşı töreninde müdür yardımcısının vaazını dinlemek zorunda kaldım
    günler böleee gelip geçiyor işte günlük kendime gelebilmem için iki film izleyip, müdür yardımcısını dinlemem gerekiyormuş, şimdi radyoda yayındayım sana daha çok zaman ayırmak isterdim ama dizimde başlamak üzere en iyisi yarın ilginç bir olay olursa gelip devam ediim yazmaya amannnn sende sadece dinliyorsun be günlük bi vah tüh yapma yaaaa falan demiyorsun ki :f20:

6. Pist! Yine ben geldim.. Biliyorum hergün ben ben ama napacan katlanacan.. Öyle günlük olmak kolay mı he :f106:

Bak şimdi kaç gündür yazarım bana bi cevap vermedin, bu sefer de verme inan seni kilitleyecegim ona göre..

Off! Bahar mı gelir ne bir yogunum ki; heyyy bi kahve yapim desene beee:oops:

Yaw! ne müzik var, ne kahve gerçi gönül sohbet ister kahve bahane ama olsun sende artık ruh halimi anlaa ;) :

Aman sende; sana yazana dek gider ForumdasFm de yazarım.. Hem dostlar var, hem müzik, hemde sohbet :f40:

Haydi çok zamanımı aldın, ben aynen giderim sende kal kendi kendine banane :f30: :f30:

7. Tekrar merhaba tatlım..
    Sana son yazdığımda bayağı sinirli idim affedersin umarım ama sende hatalıydın be güzelim neyse tartışmıycam seninle.
    Bugün 23 nisan itibariyle stadyumda güneş ışınlarının alnına direk olarak çarpan üstünde herhangi bi yörenin kıyafetleri bulunan ve arkadaşlarıyla senkronize hareket etmek için ve stadyumda seyirciler tarafından bakıldığında kötü görüntü olmasın diye çabalayan henüz ergenlik çağına yeni girmiş suratının belli bir bölümü sivilce ile kaplı kıymalı omlete benzeyen çocuk gibiyim herne olursa olsun işim zor olsada kendisine armağan edilen bayramı neşeli geçirmek ister gibiyim..
    Seninde Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramın kutlu olsun löperceğim günlüğüm tereyağlı çin seddim pastırmalı avizem..
    Hoşçakal..

8. Günlüğüm löperceğim nasılsın bakalım.Benmi?Ben bugün daha ziyade fırından yeni çıkmış sütlaç gibiyim sıcak ve nefis..Chemistin forumda attığı ilginç ve şok eden görüntülerden sonra orası ne kadar benim evim değil desemde kabul etmeliyimki orası benim evim çaktırma dicemde nasıl çaktırcaksın sende o evdesin günlük insanın asabını bozma günlüklüğünü bil yazmam bida bak neyse ben cevapla butonuna basabilitemi kullanmak zorundayım yoksa kavga edicez seninle görüşürüz löpçenaz noldu sana böyle sen eskiden gudulanası bi günlüktün alla alla..

9. Gel bakalım sevgili günlük. İKi satır da ben karalayım sana. Sabah yataktan istemeye istemeye erkenden kalktım. Birde bahar yorgunluğundan mıdır nedir hiç canım sabahları kalkmak istemiyor artık.Üşüyorum,üşüyorum,üşüyorum...... Ta ki işyerine gelip bir fincan çay içene kadar. Ne var bir günde bugün ne giyeceğimi sen yazsan bana. Ne olurdu.... Neyse sen zahmete girme ben bulup,uydurup giyerim bir şeyler.
    Bak bugün işyerinde üyenin biriylede tartıştım.Neymiş efendim faiz çok çıkmış.Sanki bedava para veriyoruz.Hem gününde yatırma hem de üste çıkmaya çalış. Alaa allaaa. Ne yapalım bedava baban vermez para sana.
    Akşam olsada eve gitsem diyecem ama, evdede iş çok.Yemek,çamaşır,ütü,temizlik,alışveriş,tunanın dersleri. offf offff. çok çalışmam lazım çok.Bakma bana öyle kara kara....;) :

10. Cevap: Günlük..

Hobareyy..Özledim seni günlük..Altın günüme çağırıcam seni..Eee napıyosun bakalım forumdaşımın arşivinde üzerinde tozlanmış kusura bakma ama seni unutmadım aklımdasın hee..Genzi dolmuş kurbağa gibi oldum seni görünce eskiye gittim yahu ama eski bana gitmedi bak hüzünlendim.Geri getiremeyeceğim şeyleri özlemek kötümüdür iyimidir günlük?Şimdilerde bazen pencereden aniden giren bi kelebek gibi akla bi fikir gelir ama heyecandır o yakalasam bi türlü yakalamasam bi türlü..Eskiden böyle değildi mesela oldumu oldu..Herne olursa olsun içinden geleni yapmakmı güzel olan günlük?Dilime sabun sürdüm günlük köpük köpük hercümlem ama tatlım benim durulanmaya ihtiyacım var..Keşke ben sen olsam kısmen dolu olsam boş sayflarım olsa yazılsam yazılsam dinlesem dinlesem..Aslında benziyoruz biraz..Ama alışmadık butta dut durmuyo be bebeğim ben konuşmadan edemem tek farkımız bu..Ama kocası kamyon şoförü olanın motor yağı kabından saksısı olur günlüğüm charlizem theronum eva mendesim katlanıcaksın ben böyleyim..Hadi bakalım yanklarından mıncırdım tozunuda aldım bak güle güle..