Güngoren saldirisi

'Haberler' forumunda Semerkand tarafından 28 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG] TERÖRÜN VAHŞET GÖSTERİSİ TÜRKİYE'Yİ YILDIRMAYACAKTIR

Güngören'de yaşadığımız vahşet gösterisini; bu alçakça saldırıyı hem gerçekleştirenleri hem de arkasında duran güçleri lanetliyor, nefretle kınıyoruz.

Güngören’de yaşadığımız saldırı Türkiye'nin güçlü ve barıştan yana güçlü duruşunu da hedef almıştır. Vahşet gösterisi, barış ülkesi olma yolunda 85 yıldır kararlı adımlarla ilerleyen Türkiye'yi yıldırmayacaktır. Yaşadığı tüm zorlukların üstesinden gelme yetisine sahip genç Türkiye Cumhuriyeti, demokratik, laik, hukuk devleti kararlılığında yürüyecektir.

Hain saldırıda hayatını kaybeden yurttaşlarımızın ailelerine baş salığı ve sabırlar dilerken, yaralı yurttaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Bu vesileyle masum insanlarımızı kaybettiğimiz bu tür saldırıları, nereden gelirse gelsin terörü bir kez daha şiddetle kınıyor, olayın faillerinin bir an önce yakalanarak yargılanmasını bekliyoruz.
    ( vefat eden tüm kardeşlerimize Yüce Allah,tan rahmet diliyoruz,yaralılarada Rabbim acil şifalar versin..)

2. Allah cezalarını versin inşallah yapanların ölenlere allahtan rahmet ailelerinede sabır diliyorum yaralı arkadaşlarımızda inşallah bir an önce sağlıklarına kavuşurlar...

3. inanın tv de seyrederken gözyaşlarımı tutamadım yazık değilmi masumlara neye niçin bunlar çocuklardan ne istediniz vicdansızlar türkiye yıklmaz yıklmayacakdaa paylaşımın za tşk

4. Terörü şiddetle kınıyoruz!

Yaralılara acil sifalar, vefat edenlere allahtan rahmet, ailelerine sabırlar diliyoruz..

5. Başımız sağolsun..
    Bu olayda ölenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Bu faciaya neden olanların vicdanları sızlamadan nasıl rahat olabiliyor,nasıl yemek yiyip uyuduklarını düşünemiyorum.Şiddetle kınıyorum..

6. allah belalarını versin demekten başka söylenecek söz kalmıyor.bunlar insan değil insan müsveddesi.tüm Türkiye'nin başı sağolsun

7. RABBİM cezalarını verecektir
    Ölenlere ALLAHtan rahmet yaralılarada acil şifalar diliyorum

8. yazıklar olsun

bir avuç şerefsizle bu ülke başa çıkamıyor ne yazikki ; ama önce kendimizi sorgulayalım bu terörü başımıza biz musallat ettik yanlış politika ve oy sevdalarıyla bu hale geldi ben istiyorum artık bir millet uyansın bir olalım birlik olalım

9. Bu çirkin saldırıyı yapanları şiddetle kınıyor ve bir an önce cezalarını bulmalarını diliyorumm..

Tüm Hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet yakınlarına sabır diliyorum..

10. [​IMG]

17 tane hikayeydi haberlerde izlediğimiz
    tanımadığımız, bilmediğimiz 17 tane hikaye
    hele bir tanesi vardı ki yaktı kavurdu beni
    daha doğmamıştı bile, ne güzelliklerini gördü hayatın, ne sevdi, ne aşık oldu, ne ağladı, ne kızdı sinirlendi ama çirkin yüzünü tanıdı hayatın daha doğmadan
    her bir hikaye kendi çevresini yasa boğdu, ateş en çok yakınlarının yüreğinde yandı sonra tüm Türkiye'nin...
    Lanet okumuyorum kimseye ama Allah'a havale ediyorum...
    Rabbim ne yaparsa güzel yapar
    orda ölen 17 masumun ardından gözyaşı döken tüm Türkiyenin dualarını kabul et Allahım
    göstermiş olduğun hassasiyet için teşekkürler Mostar yüreğine sağlık

11. Artık Analar gözü yaşlı, evlatlar öksüz ,yetim kalmasın. Bu çirkin saldırıyı şiddetle kınıyorum. Sebebi olan kişiler
    Yüce Allah'a hesabını nasıl verecekler?
    Teşekkürler Mostar....

12. Haince mahsum insanları hedef alan bu saldırıyı kınıyorum
    Yapan faiillere şerfsiz demek bile şeref vereceği düşüncesindeyim.
    Ölenlere allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı, yaralılara yarılalara acil şifalar diliyorum.
    Hassasiyetinize teşekürler Monstar

13. bu acı haberi tv de son dakika haberi olarak duyduğumda olduğum yerde hareketsizde adeta dona kaldım
    ve saatlerce üzüntüyle haberleri takip ettim ne günahı vardı o masum insanların vicdansızlar acımadılar bu masum insanlara bu olayı yapan canileri şiddetler kınıyorum :f196::f196:

rabbimden ölenlere rahmet diliyorum kederli ailelerine sabırlar ihsan eylesin ülkemizi bu tür olaylardan muhafaza eylesin :)