Güneş Gözlüğü Yasağı

'Sosyal Konular' forumunda Merve tarafından 8 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]  Eskişehir Polislerine Güneş Gözlüğü Yasağı

  Eskişehir Emniyet Müdürü Naci Kuru, yayınladığı iç emirle polis memurlarının görev sırasında güneş gözlüğü takmamasını, elde sigara ve tespihle dolaşmamasını istedi.

  Kuru, MOBESE kameralarının izlenip, aykırı davranışlarda bulunan personel hakkında rapor düzenleneceğini belirtti.

  Eskişehir Emniyet Müdürü Naci Kuru imzasıyla tüm birimlere, 'Tespit Edilen Aksaklıklar' başlığıyla yazı gönderildi. İç emir niteliğinde olduğu bildirilen yazıda resmi kıyafet giyen personelin görev sırasında mutlaka şapka takmaları, kıyafetlerin temiz ve ütülü olması, gereksiz yere yüksek sesle konuşulmaması, güneş gözlüğü takılmaması istendi.

  Mobese'den İzlenecekler

  Eskişehir Emniyet Müdürü Naci Kuru'nun yazısında emre aykırı davranışlarda bulunan personelin amirleri tarafından MOBESE kameraları görüntülerinden de yararlanılarak tespit edilip haklarında rapor düzenleneceği belirtildi. Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı tüm birimlere gönderilen yazıda şöyle denildi:

  "Teşkilat mensuplarımızın vatandaş üzerinde bırakacağı olumlu veya olumsuz imaj, vatandaşlarımızın polise olan güveninin artmasına ya da azalmasına neden olacak en büyük etkendir. Bizler sergileyeceğimiz hal ve hareketlerimizle, bu güveni daima en yüksek seviyede tutmak ve muhafaza etmek zorunda olduğumuzu kesinlikle unutmamalıyız."

  kaynak:trthaber
   
Yükleniyor...
- Güneş Gözlüğü Yasağı Forum Tarih
2016 Güneş Gözlüğünde Yeni Trendler Moda Rehberi 31 Mayıs 2016
Güneş Gözlüğünde 2016 Trendleri Kadınca 19 Mayıs 2016
Doğru Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilmeli? Merak Ettiklerimiz 16 Ağustos 2013
Doğru Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir Bunları biliyormusunuz 7 Haziran 2013