Günaydın Sözleri Kısa Facebook

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 27 Eylül 2013 tarihinde açılan konu

1. Facebook sayfanızda sevdiklerinize Günaydın demenin en güzel yolu aşağıda sizler için hazırlaıdğımız kısa Günaydın mesajlarıdır.Sizlerde bu güzel mesajlarla sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza Günaydın diyebilirsiniz..

Günaydın Gününüz Gününüzden Güzel Geçsin..

Günaydın Herkese Hayırlı ve mutlu bir gün dilerim..

Senin Yanında Çabuk Geçti Saatler Sensiz Geçmek Bilmedi Günler Anladımki Sen Hayatımın Bir Parçası Gönlümün Yarısısın Günaydın Aşkım

Günlerimin ışığı Gecelerimin Yıldızısın Sabahlarımın Güneşi Gecelerimin Ay’ısın Sabahlarımın Günaydını gecelerimin Dumanısın Bebeğim Günaydın.

Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Birtanem.

Günün Aydın Olsun. , Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli Ile Bak Geleceğe

Güzelliğin Gibi Gününde Aydın Olsun Günaydın Aşkım Sana Günaydın Sadece Sana..

Dünyanız mutlu hayalleriniz tatlı olsun. Gönlünüze huzur dolsun mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun. Günaydın..

Aç güzel gözlerini, rüyadan sonra ilk beni gör, her şeyden önce al bu tatlı buse sanadır, Günaydın Sana Meleğim

Her günün sabahına seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasan da yüreğimdesin günaydın birtanem.Günaydın

Bende hayat seninle başlar, seninle biter, bir mesaj gönder de canlansın bu beden, GÜNAYDIN bitanem

Herkese Günaydın Gülümseyin yeni bir güne gülümseyerek başlayın..