Günaydın Mesajları Ve Sözleri

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 15 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Yeni Günaydın Mesajları Ve Sözleri

En yeni ve en güzel Günaydın mesajları sözleri sizlerle.Dilerseniz beğendiğiniz ve paylaşmak istediğiniz Günaydın mesajlarını bizlerle paylaşabilirsiniz.

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/gunaydsn-54346.jpg]gunaydsn-54346[/IMGALT]

Günaydın Yaşınız gibi değil hissettiğiniz gibi yaşayın hayatı.

Günaydın sağlık mutluluk ve neşe dolu günler dilerim

Günaydın sevgilim, bu sabah doğan güneş kadar günün aydın olsun.

Günaydın kalbimin orta yerindeki bir tanecik sevdiğim en iyi arkadaşım.

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim.

Günaydın Arkadaşlar gününüz aydın neşeniz bol olsun

Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Birtanem.

Sabahları uyanıp yüzüne çarptıgın herbir su damlası benden sana günaydın öpücüğü olsun aşkım.

Günaydın sevgilim, güneş ve mavi gökyüzü yoldaşın olsun bugün rüzgarla dost, denizle sevgili ol.

Günaydın hüzün adası, ben duygu gemisi, sabahın ilk ışıklarıyla demir attım kıyılarına, hadi uyan aç gözlerini bak ne diyo gemideki ses; Seni Seviyorum.

Senin Yanında Çabuk Geçti Saatler Sensiz Geçmek Bilmedi Günler Anladımki Sen Hayatımın Bir Parçası Gönlümün Yarısısın Günaydın Aşkım

Günlerimin ışığı Gecelerimin Yıldızısın Sabahlarımın Güneşi Gecelerimin Ay’ısın Sabahlarımın Günaydını gecelerimin Dumanısın Bebeğim Günaydın.