Günaydın Mesajları Twitter, facebook paylaşımlarınız İçin

'Sosyal Medya' forumunda Yasemin tarafından 25 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Günaydın Mesajları Facebook İçin

Facebook Sayfalarınızda yada diğer tüm sosyal ağlarda sevdiklerinize Günaydın demenin en güzel yolu Güzel bir günaydın mesajı paylaşmak olacaktır.Bizde düşünceye katıldığımız için sizler ve arkadaşlarınız için harika Günaydın Mesajları derledik beğeneceğinizi düşündüğümüz bu güzel mesajları hemen sizlerle paylaşıyoruz.

Güne iyi başla üzgün olma nefret etme aşkı yaşa yaşamı sev dünü unut ışığını yansıt ne olursa olsun gülmeyi unutma…

Yine Güzel Bir Gün Yine güzel bir sabah herkese kucak dolusu sevgilier..Günaydın...

Günaydın Dostlarım Gününüz Güzel Geçsin

Günaydın Aşkım Günaydın arkadaşım Günaydın tüm dostlara seviyle ve saygıla geçecek güzel bir gün diliyorum herkese..

Günaydın Gönlümün Sultanı Günaydın doğan güneşim günün gününden güzel geçsin..

Bu sabah bu sabah mavi bulutların avucuna sevgiyi gönlüne ve aşkı usulca kalbine bırakıyorum güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın bitanem

Bütün millet samsun meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor ama bilmiyorlar ki güneş meleğimin uyanmasını bekliyor günaydın hayatımın anlamı

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın her şeyim benim…

Geceleri uzaklara çığlık olur, sesim denizden çıkan yosun kokusundan keskin, sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim.... Günaydın canım benim

Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere laik biri var oda şuan mesajımı okuyor günaydın…

Esip esip geç ey deli rüzgâr geldiğin yerden yarim kokusu çağlar yollara dağlara rüzgara günaydın özlemiyle yandığım aşkıyla uyandığım sevdama günaydın güne güneş gibi doğan biriciğim sevgilim sana günaydın...

Geceden sabaha dönüşen karanlıktan aydınlığa giren bir gün daha ömür perdesine bir gün daha yazılırken sabahın ılık rüzgarıyla yeniden günaydın demek istiyorum sana yeniden yüzüne nur yağsın kalbine ışık doğsun günün aydın olsun solmayan gülüm