Günaydın mesajları sevgiliye 2015

'Güzel Sözler' forumunda Demet tarafından 25 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Demet

Demet Editör

2015 Günaydın mesajları sevgiliye

Çat kapı çıkıverdin karşıma, oysa ben kimseyi sevmem derken, hayata küsmüşken sen giriverdin kalbime, sevgisizliği yaşıyorken sevgiyi sen öğrettin bana, hayatı sende buldum, sevgiyi sende buldum, sen benim vazgeçilmezim ve hayattaki tek gerçeğimsin, günaydın aşkım
    Bu güzel günün sabahında, seni mutlu edeceğini umarak bu günaydın mesajını atıyorum aşkım günaydın
    Bu sabah da varlığının verdiği huzurla uyandım... Her şeyim sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle var olur bu can... Günaydın hayatımın anlamı, canımın ta içi... Zaman durur sana olan aşkım durmaz... Seni çok seviyorum bir tanem günaydın...
    gunaydin-mesajlari-1.
    Bu gece dışarıya çık ve gökyüzündeki yıldızlara uzan, tutmaya çalış. Tutamadım diye üzülme sakın, izlemekle yetin... Tıpkı benim seni özlemekle yetindiğim gibi, günaydın bitanem..
    Şair der ki sevdigini düşünen yanar. Mevlana cevap verir sevdigini düşünmeyen neye yarar. Ben de diyorum ki sen yoksan bu bedende bu can neye yarar. Günaydın, seni çok seviyorum...
    Sevgilerin en güzeli seni sevmek, özlemlerin en güzeli seni özlemek ve hayatın tadı sabah kalktığımda senin var olduğunu bilmek, günaydın bitanem
    Baharda yağmurlar yağsa bile gönlünün bahçeleri gül ile dolsun, işte bebeğim bu laflarım sana günaydın öpücüğü olsun günaydın canım ...
    gunaydin-mesajlari-2.
    Huzur ve mutluluk kaynağı, eşsiz ve güzel insan, seni yüreğime sığmayacak kadar çok seviyorum, işlerinde kolaylıklar diliyorum....
    Sen, bir rüyanın gerçeğe dönüşen en tatlı halisin aşkım... Günaydın...
    Günaydın aşk mutluluk huzur. Günaydın gamzesine bittiğim
    Seni görecek olmanın heyecanı ve sevinci ile güne bugün daha da erken uyandım, varlığın o kadar güzel ki, hayatım seninle anlam buluyor, seni çok seviyorum ve günaydın diyorum
    Gönderdiğin güzel günaydın mesajları ile güne mutlu ve umutlu başlamamı sağladığın için, sevgini ve varlığını hissettirdiğin için kısaca her şey için teşekkür ederim, sana da günaydın.
    Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar büyülü, varlığınla anlamlı bir güne daha günaydın bitanem
    Günaydın bitanem, bugünde her zaman ki gibi muhtacım sana
    Günaydın hüzün adası, ben duygu gemisi, sabahın ilk ışıklarıyla demir attım kıyılarına, hadi uyan aç gözlerini bak ne diyor gemideki ses; seni seviyorum.
    gunaydin-mesajlari-3.
    Sabah seni izlemesi için bir melek gönderdim peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? " bir melek asla başka bir meleği izleyemez" dedi canım.günaydın aşkım.
    Şimdi yanımda olamasan da, adınla başlıyorum her gün hayata, yüzünü göremesem de, hayalinle yürüyorum adını yazdığım sokaklarda, günaydın bitanem.