Günaydın mesajları resimli 2015

'Güzel Sözler' forumunda Demet tarafından 29 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Demet

Demet Editör

2015 Günaydın mesajları resimli

Ne fazla ne eksik bir heceden geldim, yıldızlar yoktu penceremde, ay yoktu balkonumda, günaydın aşk, ben geceden geldim…

Ne çok özlemişiz, dostlar merhaba huzur içindeki… Kalp de mutluluk, tedirgin olmadan seven merhaba, günaydın aşıklar sonsuz mutluluk…

Günaydın ilk önce sabah sabah güzel rüyalarımı bölen beni gerçeklerle yüzleştiren şimdiye kadar hep zamanında çalan saatime…

Bir uykunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar.

Merhaba, sokak kedisi sarman, aç mısın bir tanem, yine tekme mi attılar sana çok mu yandı canın? Merhaba börtü böcek, kır çiçekleri merhaba. Sizlerle güzel bu dünya.
    gunaydin-mesajlari-3.
    gunaydin_1. gunaydin_2. gunaydin_3. gunaydin_genel-1. gunaydin_genel-2. gunaydin_resimli-1. gunaydin_sevgili-1. gunaydin-mesajlari-2. gunaydin-mesajlari-3. gunaydin-mesajlari-4. gunaydin-mesajlari-4.PNG gunaydin-mesajlari-5. gunaydin-mesajlari-5. gunaydin-mesajlari-6. gunaydin-mesajlari-7. gunaydin-mesajlari-8. gunaydin-mesajlari-9.