Günaydın Mesajları Kısa Facebook

'Sosyal Medya' forumunda Yasemin tarafından 10 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Günaydın Mesajları Kısa

Facebook sayfalanızda kullanmanız için sevdiklerinizde güzel bir günaydın demeniz için yepyeni Günaydın mesajları derledik beğeneceğinizi umduğumuz harika Günaydın Mesajları sizler için sayfamızda.

Günaydın Hayatımın anlamı Günaydın gözümün Nuru Günaydın birtanem.

Günün gününden güzel geçsin Günaydın Arkadaşım.

Bu gün herkese hayır ve huzur getirsin tüm sevdiklerimize Günaydın.

Kocaman bir Günaydın dostlarıma.Kucak dolusu Sevgiler ve saygılar.

Günaydın canlar gününz güzel geçsin

Günaydın Gülümseyin hayata karşı gülümseyin kötülüklere karşı gülümseyin Güzel güne.

Günaydın sevgilim, bu sabah doğan güneş kadar günün aydın olsun.

Günaydın kalbimin orta yerindeki bir tanecik sevdiğim en iyi arkadaşım.

Günaydın hüzün adası, ben duygu gemisi, sabahın ilk ışıklarıyla demir attım kıyılarına, hadi uyan aç gözlerini bak ne diyo gemideki ses; Seni Seviyorum.

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim.

Sabahları uyanıp yüzüne çarptıgın herbir su damlası benden sana günaydın öpücüğü olsun aşkım.

Günaydın sevgilim, güneş ve mavi gökyüzü yoldaşın olsun bugün rüzgarla dost, denizle sevgili ol.

Bir yanımda olduğun zaman aydınlık yeryüzü bir de güneş doğdu zaman. Günaydın.

Uyan aklına geleyim, güneş olup sarayım, rüzgar olup okşayayım tenini günaydın herşeyim.

Aşkım hergün seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasanda yüreğimdesin günaydın birtanem.

Sende olmasan benim günümü kim aydınlatırdı.Gündüz güneşim gece ay’ım Günaydın.

Günaydın meleğim günaydın günümün güneşi Günaydın güzel gözlüm güzel bir gün geçirmemiz dileğiyle Günaydın

Seni çok seviyorum birtanem günün aydın olsun.

Küçük bi günaydındır bazen yürekleri uçuran, küçük bi günaydındır bazen insanı göklere ulaştıran, bu da bi sevgiliye günaydın.

Sabah gözlerimi açıp seni izlemek ,dudaklarına öpücük kondurarak uyandırmak isterdim aşkitom.

Günaydın mavi dünyam, günaydın ak meleğim, günaydın hayatımın anlamı aşkım.

Günaydın bitanesi yeni doğan her gün umutlarımızın senedi olsun..

Günaydın arkadaşlar herşey gönlünüzce olsun.

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/gunaydin1-74562.jpg]gunaydin1-74562[/IMGALT]