Günaydın Mesajları Kısa Aşk

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 12 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Günaydın Mesajları Aşk

Aşkıma birtaneme Günaydın

Günaydın Aşkım Günün her gününden güzel geçsin

Aşkların en güzeline kucak dolusu öpücükler Günaydın Aşkım

Aşkım seninle yeni bir güne başlamak kadar güzel bir şey olamaz Günaydın

Günaydın gönlümün Sultanı Günaydın Aşkım

Günaydın Meleğim Bugünü benimle birlikte geçirmeye ne dersin

Günaydın sevgilim, bu sabah doğan güneş kadar günün aydın olsun.

Sabahları uyanıp yüzüne çarptıgın herbir su damlası benden sana günaydın öpücüğü olsun aşkım.

Günaydın sevgilim, güneş ve mavi gökyüzü yoldaşın olsun bugün rüzgarla dost, denizle sevgili ol.

Bir yanımda olduğun zaman aydınlık yeryüzü bir de güneş doğdu zaman. Günaydın.

Uyan aklına geleyim, güneş olup sarayım, rüzgar olup okşayayım tenini günaydın herşeyim.

Günaydın kalbimin orta yerindeki bir tanecik sevdiğim en iyi arkadaşım.

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim.

Aşkım hergün seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasanda yüreğimdesin günaydın birtanem.

Seni benim kadar seven olurmu acaba hayatımın anlamı biricik sevgilim Günaydın...

Küçük bi günaydındır bazen yürekleri uçuran, küçük bi günaydındır bazen insanı göklere ulaştıran, bu da bi sevgiliye günaydın.

Yanağına küçük bir buse gönderiyorum Seni seviyorum Sevgilim Günaydın..

Sabah gözlerimi açıp seni izlemek ,dudaklarına öpücük kondurarak uyandırmak isterdim aşkitom.

Aşkıma biriciğime sevgilime Günaydınlar...

Günaydın mavi dünyam, günaydın ak meleğim, günaydın hayatımın anlamı aşkım.

Günaydın Sevgilim bugün aklında sadece ben olayım gönlünde bir ömür boyu ben olayım

Günaydın bitanesi yeni doğan her gün umutlarımızın senedi olsun..

Günaydın Gözbebeğim Seni Seviyorum

Sende olmasan benim günümü kim aydınlatırdı.! Gündüz güneşim gece ay’ım Günaydın.

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/gunaydinnn-76553.jpg]gunaydinnn-76553[/IMGALT]